Sipaydi ye Yardım lütfen

ece, filler güzel aslında, şeffaf olanlar hoşuma gitti. fil şu ara çok trendy, sosyetede bile. evlerin bereketini arttırıyomuş rivayete göre. o yüzden pahalı galiba. hani karşı taraf bu anlamlarını biliyosa, şık bir hediye; ama bilmiyosa parana yazık. benimkilere alsam bilmezler sanki de ondan dedim canım.

Alyansın nasıll canım az kaldı şakkıdı

Evet heryerde var benimki de tozpembe gögsünde dantel falan var kısa cokacimcoooknaniknanikdelikafadulden
Evet canım çok az kaldı alyansım sadece beyaz altın sade aldık t&s alyansatan buraya resim eklemiyor bi türlü sorun var heralde albüme koydum ama bak oradan istersen:asigim:

benim pek hoşuma gitmedi yaa daha önce baktıkların daha bi güzeldi bence
bunda göze kötü gelen bişi var

ya diğerleri daha hoştu gerçekten sonra pişman olma diye söylüyorum

evt dün ben beğendim sen beğenmedin bende bunu beğenmedim ve söylüyorum
yanları açık rahatsız edicek koca gece acı çekiceksin senin iyiliğini düşünende kabahat zaten
nasıl biliyosan öyle yap
bi daha eklediğin şeylere yorum falan yapmıcam zaten fikrimizi soruyosun söylüyoruz ama yok

günaydın kuzularımmmmm spedyyyy ayakkabı hoş canım ama biraz yüksek diilmi sen daha az topuklu bişi istiyordunda birde bununla yürümek baya zordur sen böyle dolgu topuk bişi de düşünebilirsin bebeğim aslında mesala bu tarz bişi de olabilir CADIARZU

spedy ayakkabı çok hoş ama acaba gerçek el örgüsü mü?
bir de ayakların hassas mı?
ayağını rahatsız etmeyeceğini garanti mi bir bak.
benimki çok rahattı ama parmaklarım çok narin.
geçen yaz arkadaşımın düğününde giydim gecenin sonunda canım çok yandı.
ayakkabıcının giyince açılır demesine kanma canım. acele etme zaten. daha çok zaman var!

yaa ben niye problem çıkartayım
bana sarıp durma yaa
senin sevkin o benimkisi bu o kadar basit
beğendiğin herşeyi beğenmek zorunda mıyız ki
ben beğenmediğim bişey olduğunda herkese söylüyorum zaten ama senin alınganlığın üzerinde bu aralar :umursamaz:

bi daha ben burdayken resim eklemezsin bende yorum yapamam rahat edersin sende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…