Sipaydi ye Yardım lütfen

ahhaah süpersiniz yaa :)
maximum görümce hee güzelmiş :)
sana koşan bir ayı mı... aman hakan duymasın ayı dediğnii :))

Sağol canım :) :)
eee kendimi zor kurtardım ben orada direk bana koşuyor ayıcık
aman onun yanında da diyrum farkı yokki :mymeka::mymeka:

haklısın canımmm... fisfisfis

ilgisiz Damatlar :umursamaz:

Sağol canım :) :)
eee kendimi zor kurtardım ben orada direk bana koşuyor ayıcık
aman onun yanında da diyrum farkı yokki :mymeka::mymeka:

ilgisiz Damatlar :umursamaz:

bende dedm belkı hakan kızar oglusuna ayı denmesıne dye dusunmustm canm

evet cok ılgısızler bızm kdar kfaya takmıolar.. bilmiyorumkismile
onlarda ıstıolar tabı ama bızm gıbı aylar öncesınden herşeyi en ınce ayrıntısına kdr hesap etmeyı sevmıolar :sinifsinif:

Yok oda diyor eeee hayvan hırpalanmayı seviyor bilmiyorumkismile
Aynen ama dün beni şaşırttı akşam bize geldik davetiye baktı beğenmiş meğer
Daha önceden bakmış ama şimdi burağın bi arkadaşı işte bizim Resimden bişey yapıcak
onu beğenmezsek eğer davetiyeler.netten sipariş vericez yada başka yere bakıcaz kaydirigubbakcemile

eccem sen davetiye ekleyecektin aklinialirimsmile

resimleriniz süper canım
ayı değil o bence canavar ya çok korkuyorum ben köpekten

küçük bi ajanda buldum ona notlar alıcam şimdiden
o takvime göre ilerlemeye karar verdim :lepi:

bu cumartesi günü salon bakmaya gidemicez belki pazar gideriz
cumartesi annemle çıkıp yastık için kumaş alıcaz

Canımm bende öyle yaptm Listeledim hep herşeyi zemuszemus
Ne canavarı aşk böceğim o benim kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

evtt speddyim yerleşcek evraklar var
yerleştirip yüklicem

Tamam yavrum bekliyorum sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

yok kız çok pahalı değil kozanın davetiyesi çoğu tek sayfa olanların en pahalısı 100 tanesi 35 tl

bunun 100 adeti 60 tl nın ustundeydı... cok beyenmıstım ama vazgecmıstım bilmiyorumkismile
o yuzden ınternette davetıyenn altında para yazmıosa o sıteye bakıpta umutlanmak ıı degl :) spedım sen guzel bı sıteden bakıosn o baktgın sıtede dılek davetıye var oranın davetıyelerı vardı bızm baktıgmz yerde.. baska davetıyelerde vrdı ama bızm aldıgmz davetıye o katalogda oldgu ıcn o kalmıs bıtek aklımda .. ayyy ctesı gnu teslım alıyoruz davetıyelerımızııııı :sm_cool:

yok kız çok pahalı değil kozanın davetiyesi çoğu tek sayfa olanların en pahalısı 100 tanesi 35 tl

bana o bile pahalı geliyor 300 tane basım yapsam gereksiz gibi yani
ne biliyim daha başka yere veririm o parayı herkez çöpe atacak biliyorum :kedi:

aynen altında yazmıyor ise bende bakmıyorum içim gidiyor çünkü akannehir

ayyyyy bu kalpli davetiye benim olsun benim bittim bittim bananeeeeeeee :umursamaz: sempatiksalakcinni

ayyy saol canım bak şimdi çok mutlu oldum ama ben kesinlikler o zamana kadar kayayla maya yaşarsa onların davetiyesinden yaptırmayı düşünüyorum opuyorumnanaktan amabu kalplide baya hoşmuş yafff

ayyy saol canım bak şimdi çok mutlu oldum ama ben kesinlikler o zamana kadar kayayla maya yaşarsa onların davetiyesinden yaptırmayı düşünüyorum opuyorumnanaktan amabu kalplide baya hoşmuş yafff

Canım ne modeller var aslında ama öyle davetiye yapacağıma evime bişey alırım aklinialirimsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…