Sipaydi ye Yardım lütfen

bi kaç model ayakkabı
kumaş istiyorum ayakkabıyı özellikle deri falan istemiyorum..
Bide rahat olması açısından çok topuklu istemiyorum sonrasında da giyerim. :)

canım bence mavi alma ayakkabıyı ya
bi daha kullanamazsın ki
zaten kabarık ve uzun olduğundan çokta görünmicek

canım bence mavi alma ayakkabıyı ya
bi daha kullanamazsın ki
zaten kabarık ve uzun olduğundan çokta görünmicek

Canım ben yine onu kullanırım ilk eklediğimdeki önü çiçekli olandan alabilirsem.
bide sonra o renk çanta alırım kullanırım. çünkü önü çok uzun olmuycak. ayakkabım gözüksün diye. arkadan azcık kuyruğu olacak. eyvahedigeldismile

Benim Pembe bile ayakkabım var delikafaduldendelikafadulden

hmm anladım canım
kullancaksan tamam
belkide tuvaleti aldığın yerde yaparlar

orada yoktur sadece tuvalet-gelinlik gördüm çünkü
hatta karı-koca çalışıyorlar inanılmaz güven verici bi insanlar.

anladım canım o zaman iyi bi ayakkabıcıyla konuş
dayının tanıdıkları bile vardır
sonrada elbisenin kumaşından alırsın onunla kaplatırsın ayakkabıyı

mrb canlar napiysenizz...
spediyi yine telaş sarmış şimdiden :)
cnm bnm bak goruosun dmı 850 nerdeee 1500 nerde sezonu bahane edıolar 2 mıslı fıyat verıyolar
850den dha az fıyat veren yerlerde vardır belkı cnm sız nerelerde sordunz

Hoşgeldin yavrum nasılsın.
Tüm fatihi altüst ettik en az 30 yere de girdik fiyat alldık genelde fiyat.
850-950-1000 ve üzeri 1800 Kadar gidiyor.zemuszemus
Bide benimkisi özel dikim olacak oradan hazır alırsan 500 de vardıaklinialirimsmile
ama kendi modelimi gösterdim bide kat kat tek top kumaş gidiyormuş.

bence mavı elbısenın altına gumus renk ayakkabı daha hos olur bıde taslı bı kolye takarsın cok guzel butunlenır.. elbıse mavı ayakkabı mavı olmaz bnce... kendı dusuncem tabı

hmm anladım canımm 850 ye hakan bısey demedyse onayladıysa ve gorustugunuz modaevındekı ınsanlarıda sıcak bulduysan yapablceklerıne ınanıyosan neden olmasın yerimseniben

ıyıyım canım ya bende hasan calısıyodu dun o yuzden takım elbıse bakamadık bu hftasonu bakıcaz ama davetıyelerı hallettık bu hftasnu teslım alıyoruz :)

ınsan cogu seyı ne kdr erken hallederse o kdr cok rahatlıo walla..

canım bende ayakkabı modelleri ekliyorum yine bakabileceğim başka bişey olursa söylersen seve seve bulur eklerim buraya tatlım

Hımm yok bişey demedi zaten o modeli istediğimi biliyor ne diyecek.
Bizde davetiye konusunda kaldık bakalım bende hepsini halletmeye çalışıyorum.
Kafam Rahat olsun 200 Tane bastırıca kaydirigubbakcemile
Takım elbise için benm bi yerden beklediğim para var kısmetse olumunekankayizsmileolumunekankayizsmile

canım bende ayakkabı modelleri ekliyorum yine bakabileceğim başka bişey olursa söylersen seve seve bulur eklerim buraya tatlım l

secl 1 ve 2 deki modelde güzel ama 1. daha güzel öyle siyah ve mavi gibi 2 renkte olabilir laelaelaelaelae

hmm anladım cnm bulunur ya bu aralar bu ton mavı ayakkabıda cok gıyılıyo bulunur elbet

aynen canım var olmsa bile ben bulurum kaçamaz benden

kaçmaz tabi senden hiç kaçarmı :jeyyar:

200mü... yetermi sence canım.. biz 400 bastırıyoruz.. 2 tarafada verilcek sonuçta 100 tane sana 100 tane hakana yetcekmi.. biz 200 - 200 paylaşcaz..
400 tane yaptır kafan daha rahat olsun bence guzel ve uygun fıyatlıda bı davetıye bulursun
bak ben 400 taneyı 100 tl ye malettim .. zarfı dahil :)
beyendıgın model ıcın bısey dedımı demedm ztn cnm fıyat olrk bsey dedımı dedm..ama guzel anlayslı enıstem bnm :) allah hep ıyı gecınmek nasıp etsn
bu nısanlıgı erkege kaldırmak guzel oluyoda onlarınkını bızım alma faslımızı hıc sevmıyom :) para cıkıyo ya cepten heheh :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…