sipariş verdimm ve ertesi gün geldi tül stor perdelerim!!!:))

bluelivza

Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2013
3
0
Bence mutlaka bakın derim kızlar beğendim diye yazmıştım size.Modele karar verip,sipariş verdim.Çok ilgilendiler yardımcı oldular ama bu kadar çabuk bana ulaşacağını hiç tahmin etmezdim.Yeni çıkmış bu perdeler ,tül stor + stor perde tek mekanizmada çok hoşuma gitti.Montajı da çok kolaymış eşim iki dakikada halletti.Tavsiye ederim

Tül Stor + Stor Perde

standart mı bu perdeler? penceremize uyacağından nasıl emin olabiliriz??

benim de hoşuma gidiyo bu perdeler ama kullanan biri olarak size sormak istiyorm .üstteki transparan tül, evin içini gösteriyor mu? çok mu ince bişey?perdeleri inceledim tam göremedim inceliğini

Çift mekanizmalı tül stor perde kullanan var mı?

Tavsiye eder misiniz?
Tülün temizliği nasıl oluyor?

Çift mekanizmalı tül stor perde kullanan var mı?

Tavsiye eder misiniz?
Tülün temizliği nasıl oluyor?

Şimdi tül stor perdeleri birçok kişi yaptırıyor. Ben yaptırdım çok memnunum. Eski pileli tüllere göre çok ferah bir ortam yaratıyor. Köpüklü sünger veya kolanyalı ıslak mendille 3 yılda bir silmem söylenmişti.
Şurada birçok yapılmış tül stor perde fotoğrafları var buna bakmanı öneririm. Link: www.ozbekperde.eu/cesitlerimiz/tul-stor-perdeleri
Ayrıca ölçülerini al ve www.ozbekperde.eu/alisveris/index.php?route=product/category&path=136_235 linkine tıkla beğendiğin ürüne gir kendin fiyatını öğrenip satın alabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…