Sinoz 24K Gold Beauty Serum

ezobello

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2020
1
9
37
Merhaba,
Sinoz'un altın parçacıklı serumunu kullanan var mı ?
Yardımlarınızı rica ederim.

Merhaba,
Her yerde reklamı çıkan çok iyi geldigi iddaa edilen fiyatı biraz tuzlu .. ama şuan indiirmde bir ürün .. ben cesaret edemedim almaya .. ama alırsan iyi gelirse bana da yaz..

Ben de indirimi görünce dün aldım ve bugün geldi. Yorumlara baktım sinoz hakkında çok da olumlu yorum göremedim bu yüzden kullanıp kullanmakta kararsız kaldım. Elimin üzerinde denedim yumuşaklık falan yok su sürmüş gibi, ama hafif bir yanma yaptı sadece. Kullanan varsa yorum yaparsa sevinirim. Ben de kullandıkça guncelleyecegim.

bende gold serum ve c vitamini serumunu aldim, dermaroller ile birlikte denedim henuz ilk denemem o yuzden etkilerini henuz bilmiyorum insallah faydasini gorurum. jel gibi bir urun nemlendirmedi bile, akabinde uzerine leke kremi de surdum ama hala yuzum gergin.daha yogun bir nemlendirme icin ek birserler kullanmak gerekiyor anladigim kadariyla.

Merhaba,
Yaklaşık 2 hafta önce indirimden aldım, tereddüt ettim önce, elimin üstüne sürdüm önce birkaç saat sonra eşime sordum ellerim arasında fark var mı diye serumu sürdüğüm elim için bu daha yumuşak dedi ve kullanmaya başladım. Hergun düzenli kullanıyorum, son 1 haftadır da dermaroller ile kullanıyorum ama açıkçası gözle görülür bir fark yok, sivilce lekelerim duruyor, belki biraz ince çizgiler açılmış olabilir ama net bir şekilde belli olmuyor o da.

dermaroller hergun mu kullaniyorsunuz?

Bu ürünü bilmiyorum ama Sinoz'un bir dönem her yerde reklamı çıkan leke kremi hakkında berbat yorumlar var. Yüzü daha kötü yaptığı söyleniyor. Marka genel olarak falso olabilir, ben cesaret edip kullanamazdım.

Hemen hemen her gün kullanıyorum diyebilirim
izledigim videolar ve estetisyenlerin tavsiyesi 15 gunde bir kullanilmasi yonunde, hatta hatta cok unlu ve basarili bir estetisyen ayda bir defa oneriyor, bende o yuzden tarih attim telefonuma 15 gunde bir dermoroller onun disinda sabah aksam serum suruyorum.sasirdim hergun yaptiginizi duyunca

Aaa bilgilendirdiginiz için çok teşekkürler, ben de aralıklarla yapayım o zaman bundan sonra, hiç detaylı arastirmamistim

Aaa bilgilendirdiginiz için çok teşekkürler, ben de aralıklarla yapayım o zaman bundan sonra, hiç detaylı arastirmamistim
aman dikkat kas yapayim derken goz cikartmak var isin icinde... hatta estetisyen diyor ki "ooooh ben bunu hergun yapayim da daha iyi olsun diye dusunmek cildin intiharidir kesinlikle cilde zaman taninarak yapilmalidir dermoroller bir tibbi mudehaledir bunu unutmayin"

neyse benim de onca izledigim video bir ise yaradi:)

Ben bu serumu uzun süredir makyaj bazı olarak kullanıyorum ve verdiği nemdende memnunum cildim karma ve bittikçe de aldığım bi serum benim hem nem dengemi koruyo hemde baz olarak çok memnunum

Ben leke kremiyle birlikte almıştım bu serumu leke kreminden memnun kaldım cildimde uzun süredir gitmeyen renk eşitsizlikleri vardı onlar kayboldu serumda yüzümün nemini iyi koruyo ben memnunum

Ürünün yapısı normal serumlardan biraz farklı jel gibi.Ben karma ciltliyim en korkutuğum şey sivilce yapmasıydı ama ne sivilce ne kapalı komedona sebep olmadı bende . Ürün hiç kokmuyor bu da sevdiğim bir başka özellik. En belirgin etkisi yumuşacık yapması cildinizi. Ben ilk kullanımda sadece yanağımın sağ tarafına denedim sivilce vs yapacak mı diye ve gerçekten sağ taraf daha yumuşak ve dolgun gözüküyordu bir kaç gün sonunda.Nemlendirmesi güzel ama tabi tek başına yeterli değil . Henüz anti aging özelliğini yorumlayacak kadar kulanmadım ama aydınlık ve yumuşacık ten etkisinden oldukça memnunum. Ayrıca görünüşü de çok güzel ve high end bir ürün kullanıyormuşum gibi hissettiriyor.

Merhaba,
Kullanıyorum ben 2 aydır içinde kolajen,hyaluronik asit,altın parçacıkları var benim cildim yaştan dolayı biraz kendini bırakmaya başlamıştı serum baya toparladı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…