Sinirimi nasıl kontrol altında tutabilirim?

Naz1412

Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2023
134
36
20
Merhaba öncelikle söyliyim 11 haftalık gebeyim ve daha öncede kayıplarım oldu. Hep sinir sorunlari yaşadım fakat şuan hormanlarim da bozuk olduğundan ve evlilik yaşadığım ortam geçim sıkıntısı gibi dertlerin sıkıntılarını da çekiyorum . Eşimin ailesi çok akıllı insanlar değiller ve benim sinir krizi geçirdiğimi yaptığım hareketleri bilinçli yapmadığımi düşünmek bile akıllarına gelmiyor . Çok alakasız bı konuda patlak verip sinirleniyorum çünkü gerçekten çektiğim sıkıntıları içime atıp biriktirme gibi bir sorunum var ne yapmam gerektiğini bilmiyorum önceden olsa bı sigara yakar sakinleşirdim ama şimdi bebeğimi düşünmem gerekiyor onun da sinir dolu pasif bir çocuk olmasını istemiyorum en çok da onu tekrar kaybederim die korkuyorum aynı şeyleri yaşarım korkusuyla geçiyor her günüm eşim yanimda değil ve ailesi de çok geri kafalı insanlar köyde kalıyorum ve doğru dürüst oturup bana yön gösterecek arkadaşım da yok olsa bile ona da karışırlar benim sinirlerim çok bozuk kontrol edemiyorum bana yardımcı olur musunuz ?

kendi ailenizin yanına gidin cocuk olana kadar yada bitkisel caylardan deneyin illaki hamileler için zararsız olanlar vardır

Nedir sizi sinirlendiren seyler. Oncelikle onlardan uzaklaşmaya calisin. Mesela market fiyatlari ve harcadiginiz para caninizi sikiyorsa market alisverisini verin eline bir kiste esiniz yapsin.

X