Sinirden elimizi ayagimizi titreten, nefret ettigimiz insanlara buradan öfkemizi kusalim bayanlar!!!

Seraa0606

Güzeldim ben o yazlar kadar zamanında...
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2015
4.919
6.177
Oncelikle Merhaba,
Hepimizin hayatinda bizi olumsuz yonde etkileyen, negatif duygularla dolup tasdigimiz, gordugumuzde cin carpmisa dondugumuz insanlar var.
Bu lanet insanlarin yuzune icimizden gecen her seyi soyleyemedigimiz icin dolduk ve tastik artik.
Onlar bizi duymasalarda biz burdan icimizi bosaltalim.
Hadi basliyoruzzz

5 yıl önce okulda tanistigim pacoz F.
Sen ne kiskanc, ne gicik, ne cekilmez bir kizdin aradan yillar gecti seni simdi gorsem sacini basini yolmamak icin kendimi zor tutarim heralde.
Hayatimin her alanina burnunu sokmustun sana olan sinirim hala gecmedi.

Benim çalıştığım okuldaki bi hoca. .. gerçi nefret bile edemiyorum o kadar kaale almıyorum seni ama yaptığın gereksiz cikistan sonra yüzüne bile bakmiciiimm. Haa bi de bi yakınım var. Kızlar bi gorseniz öyle kaba öyle saba biri ki... bi guleryuzu bi hossohbeti yok. Evine geliriz kendisine hizmet bekler, bi hosgeldini zor söyler. Bi de sürekli görüşmek zorunda olduğum biri. Artık ben de yüzüne bile bakmıyorum onun offff

Ne kadar farkli, tuhaf ozellikleri olan insanlarla ayni ortamlarda bulunmak zorunda kaliyoruz.
Misafirden hizmet beklemek ne oluyor oda daha farkli bi türmüş.

Ne kadar farkli, tuhaf ozellikleri olan insanlarla ayni ortamlarda bulunmak zorunda kaliyoruz.
Misafirden hizmet beklemek ne oluyor oda daha farkli bi türmüş.

Canim 'errkkekk ' olduğu için hizmet bekliyor işte. Gercekten nefret ediyorum ondan ama çok yakın biri sürekli görüşmek zorundayım. Ya bi de çok kaba . Ne yapabilirim bi önerin var mı. Söz konusu kişi Eniste ablamın kocası ve sürekli geliyorlar. Gelsinler zaten de ablam ve bebeği için katlaniyorum

Hayatimda hep nifret etmeğe karşi olmuşum hayla öyleyim. Nifret etmek önemsemek demek o yüzden sevmediğim insanlara hiç bir duygu beslemiyorum. Benden uzak olsunlar... Sinir de yapmiycam be bana ne sana ne 2. felsefeme devam boş verin hayati yaşayalim...

Takma boş versene duymazliktan gel ve ya tam aksini yap çok iyi ol utansin

Kayınvalidemı gördüğümde cin çarpmışsa dönüyorum ama onun hakkında bışey demıcem Allah'a havale ettim. En guzeli
Allah kolaylik versin hepsi ayni ben bir ara çok iyiydik yuz vermişdm.sonra o yuzu geri aldim şimdi donuyr etrafmda to run da olucak ya ama yuz bulamyr. Mesafe iyidir... Beni bilen biliyr şükür o yuzden sikinti bile yapmiyrm boş veeer aldirmaaa

Aldırmıyorum :) Bende dedım zaten çocuk olana kadara benden uzak dursun :) 2-3 yıl rahatım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…