Sınırda prolaktin

delibirselvi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2021
1.747
1.901
26
Hanımlar günaydın sağ yumurtalığımda 3 cm kist var tahlillerim temiz geldi fakat prolaktin hormonum üst değere yakın çıkmış biraz yüksek. Aynı durumu yaşayan var mı doğum kontrol hapıyla düşüyor mu

Bildiğim kadarı ile düşmez. Benim baya yüksekti. Kendi ilacı var dostinex diye. Onu kullanmıştım

Ben standart kontrol için gitmiştim. Ama regl dönemlerimden önce gögüslerim dayanılamayacak derecede şişip ağrıyordu. Benim çok yüksekti bazen gögüslerimden sıvı geldiği bile oluyordu süt gibi.

Ben standart kontrol için gitmiştim. Ama regl dönemlerimden önce gögüslerim dayanılamayacak derecede şişip ağrıyordu. Benim çok yüksekti bazen gögüslerimden sıvı geldiği bile oluyordu süt gibi.
bende öyle bir problem yok hiç. Çok geçmiş olsun size de

bende öyle bir problem yok hiç. Çok geçmiş olsun size de
Size de çok yüksek olması hipofiz bezinde oluşan iyi huylu tümörlerden oluyormuş Mr çektirmiştim ozamanlar. Vardı birtane. Ama prolaktin yüksekliği dışında bir etkisi yokmuş vücüda. Sizin sınırdaysa hiç sorun yoktur merak etmeyin ilaç ile düzene girer

İnşallah, çok sağolun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…