sinir oldumm..

biyen

boncuğum
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
1 Mart 2007
288
37
hanımlar size bir sorum olucak..erkek arkadaşım daha doğrusu sözlümün ablası hamileymiş .daha yeni 5 haftalık bişey.geçenlerde öğrendiler.sanki lady diana hamile kalmış gibi ortalığı ayağa kaldırdılar.hepsi bir tarafa sözlüm o kadar telaşlı,okadar heyecanlı ki anlatamam.sabahtan akşama kadar dayı olucam deyip duruyor.sanki baba olucak. onun bu hamileliği bukadar abartmasına,memleket meselesi gibi davranmasına sinir oluyorum.sizce çok mu abartıyorum.yani yanlış mı düşünüyorum.benim de kardeşim hamile olsam sevinir tabiki bu normal ama benim adam biraz abarttı.en sonunda dayanamayıp patlıcam.siz bi akıl verin ben ne yapiim.

bencede abartmışsın herkes farklı belli eder duygularını sen bu kadarcık şeyi sorun edersen ilerde ne yapacaksın sende onunla birlikte sevinmelisin bence

bencede abartmışsın herkes farklı belli eder duygularını sen bu kadarcık şeyi sorun edersen ilerde ne yapacaksın sende onunla birlikte sevinmelisin bence

bencede katılıyorum izle ve sende mutlu ol onunla birlikte

Canım niye kendini üzüyorsun ki bu kadar...
İleri de sen de hamile kaldığında bu sevinç tablosunun seninde başına geleceğini düşün. Çevrende ki insanların, mutluluğunu paylaşmalarının, telaşlanmalarının, belki de abartılı sevinçlerinin bir anne adayını (seni) ne kadar mutlu ve özel hissettireceğini düşün.

Ayrıca aileye gelen ilk torunsa eğer bu kadar heyecan ve telaş normaldir.
Hayırlısıyla doğar inşallah.

fikirleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar

benım erkek kardeşimde ben hamileyken aynı tepkiyi vermişti. bu doğal bişey bence :))). şimdi kızım 4 yaşında dayıcım dayıcım dıye pesınden ayrılmıyor. bırbırlerını çok sevıyorlar.bence gereksız kıskançlık yapıyorsun.kendını onun yerıne koy sen teyze olsaydın heyecanlanmaz mıydın?

Bilenler bilir yeni hala oldum... Bence çok haklı dayı olacak bırak yaşasın heyecanını..Benim yeğenim bir kaç gün sonra bir aylık olacak ben her kucağıma aldığım da mutluluktan gözyaşlarımı tutamıyorum...

Rabbim sağlıkla doğmayı nasip etsin inşallah ....

Lütfen yanlış anlama!Aynayı kendine çevir bide öyle düşün,evet sende aynı sevinci yaşardın ve onunda bu sevince dahil olmasını isterdin...Mutlu olmak istiyorsan,eşiyin yaşadığı iyi kötü herşeye sinir olma,ortak ol derim.

Canim bence olaya daha candan ve sevecen duygusal bakman gerekir, her ailede anne baba adayi ve digerleri bu mutlu habere cok sevinir ve herkes farkli tepki gosterir, bence birak herkes bu mutlulugu doya doya yasasin, niye sende katilmiyorsun bu mutlu aile tablosuna, yarin oburgun seninde bebegin olacak ve anne adayi oldugunu duydugunda sen ve ailen cok sevinecek, herkese yasamak kismet dahi olmayan bu olaya tepki gosterme, dunyanin en guzel olayini yasadiklari icin ailesine ve sozlune tavir takinma

ekonomist sanırım haklısın.nezaman çocuktan konu açılsa uzun süre bebek istemiyorum falan diyorum.sanırım isteğini böyle dile getirmeye çalışıyo.ayy yazık yaa kıyamam:)

hayatım belkide ilk defa dayı olmak onu çok heyecanlandırıyordur.bence hiç kızma ona bırak doya doya yaşasın sevincini.sende ona hak ver.e düşün dayı olacam diye bukadar seviniyor,birde onun baba olduğunu düşünsene...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…