sinir olduğumuz şeyleri burada itiraf edelim

Benim 2 tane sinir olduğun konu var.

Biri haksız olduğu halde benim konuşmama fırsat vermeyen insanlara nefret ediyorum sözümün kesilmesinden.
Ben yaparsam bile kaza halinde özür dilerim. Çünkü en sevmediğim olaydır.

İkincisi ise beni enayi yerine koymaya çalışan insanlar. Zorla bir şeyleri yaptırmak isteyenler. Hayır demek başlarda zor geliyordu. Kırılıyorlar üzülüyorlar diye.. Öylede ben üzülüyorum. En iyisi söylemek açık açık yoksa çeken kendin oluyorsun.

ay içimi döküceğim bi yer karşı komşuya gıcık oluyorum müzik sesi okadar açıkki kafayı yemek üzereyim

Benimde cook sinir oldugum sey esimin akrabasi.. Hem esi hem karisi o kadar cok ukalar ki anlatamam.surekki cikat derdinde. Surekli olmayan mal varligindan bahsedip duruyorlar. Para konusan insanlardan nefret ediyorumm.

zoraki kendini yemege davet ettirenlerden
eve gelince oda oda gezenlerden
yedigi yemege inat bende bunu syöle pisiririm diyenlerden
cocuklarini ulu orta sokaga oyuna yollayanlardan
sapirtatarak yemek yiyenler
sokakta eliyle burnunun pisini sokaga attiranlar

öyle cokkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

patron milletinden
özellikle paralı bir adamı görünce yüzünün bütün güleryüzlülüğünü gösterip maddi çıkarı olmayan insanlara degersiz davranan hayvan kadar olamayan insanlardan nefret ediyorunm
hem deneyim hem üni mezunu hem gerekmedigi halde cok iyi dil bilgisi isteyen biz yeni mezunlara acık kapı bırakmayan işletmecilerden
kraldan daha cok kralcı sefler müdürler ve üstlerden
hasta olmaktan
dostluugmun hıce sayılmasından
ev alabilmek için dünyanın faizini ödemek zorunda kalmaktan
tr nin cok kotu giden durumundan
pis devlet dusmanlarından
haklı oldugumuz halde genelde erkekler tarafından anlasılamamaktan

ay cok sinirlerim bozuldu haaa

ezik karakterli olup kendi kızlarına laf geçiremeyip bana bak şunu şöyle yapmalısın diye akıl veren bir takım akrabalarımdan nefret ediyorum. yok mu ya bu takımları alan spotçu falan? BELEŞ

Yan yana çalıştığım kıza sinir oluyorum. Süreli salak ayağına yatıp işlerini bana yığmaya çalışıyor

Herkes mutlu olsun elbette ama özellikle sevgilileriyle eşleriyle mutluluklarını gözümüze gözümüze sokup 'biz çok mutluyuz' şeklinde gezen romeo-juliet çakmalarına sinir oluyorum.

kocamın boş boş hayal kurmasına ve onlarıda benden dinlemimi beklemesine sinir oluyorum...oan aklıma hadi len ordan diyesim geliyor ama kıyamıyorum sonra

her lafa atlayan ukala kızlara... saçma sapan espriler yapan insanlara sinir oluyorum.. he birde egoist öğretmenlere :)

Beni kıskanan ve bunu gözüme soka soka belli eden arkadaşıma sinir oluyorum

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…