sinir olduğumuz şeyleri burada itiraf edelim

yeni evli kızcağızlarımızı (biri de bendeniz) her fırsatta o dolmalar senin bu yağlı ballı börekler benim diyerek gün gün gezen şıngır mıngır giyinen 35 üstü kadınların ortamına sokmaya çalışan kaynanalar klava: hayır onu geçtim... bari ben allı pullu şeyler giymek yerine yaşımın gerektirdiği gibi giyineyim ve terliklerimi süslü kese yerine normal torbada götüreyim .. :1no2: Allahtan çalışıyorum da kurtuldum :Saruboceq:

(kötülemek icin söylemiyorum) cok kilolu oldugu halde tayt, body , üdük bel diyen ve her yerden yaglarını fıskırtarak bıngıl bımgıl sallandırarak gezen, buna da kendiyle barısık olmak diye nitelendirenleri sevmiyorm. iğrenc görünüyorlar.. kendiyle barısık olmak her eline geceni giyerek igreclesmek değildir... gerekirse kendiyle dalga gecmektir. ama bu tür giyinenlere kilolarıyla ilgili birsey söylediğinizde (kendiyle basısık olmasına ragmen!) pantere dönüsürler :)

kendi işiyle uğraşmayıp başkalarının işine salça olanlara, kendisine bakmadan başka insanlara laf edenlere, karşısındaki toplum içinde küçük düşürmeye çalışanlara, dedikodudan başka işi olmayanlara sinir oluyorum

-Davetsiz misafir.
-Aldıklarını iade etmeyenler.
-Çocuklarıyla ilgilenmeyen kadınlar. Ve çocuklara kötü davranan kadın erkekler.
-Hayvanlara kötü davrananlar.
-Tedavi olan birisine halini sorduktan sonra zavallı yüz ifadesi takınan kişilere. Bu inanın çok kırıcı. O ifadeyle o daha zavallı görünüyor.
-Kendi zor şartlarda para kazanıp tatminsiz ve özgüvensiz çocuk yetiştiren anne babalara.
-Daha arkadaşken ne olduğunu bildikleri halde çocuklarının arkadaşlarını aileye sokan işi evliliğe çocuk yapmaya kadar götüren insanlardan. Bunu kader diye algılayanlara hele.
-Yaptıkları yardımı dillendirenler.
-Irkçı insanlar.
-Sokaklara tükürenler.
-Bir hayvan sever olarak. yürüyüşe çıkardıkları hayvanların pisliklerini ortalıkta bırakanlara. Buna tahammülüm hiç yok.
-Merhamet ve adalet anlayışı olmayanlar. Herkese lazım birgün.

Kendimi cok agresif gördüm yaaaa

Abimden nefret ediyorum ve ona artık zerre kadar sevgi hissetmiyorum hatta mümkünse adını bile duymak istemiyorum.Bu son 10 yılki hislerim .Bu arada 32 yaşındayım ve rehber öğretmenim.Yani mesleğime yakışmıyor bu kinim biliyorum ama nefret ediyorum ondan.sebeplerine gelince ..
Bana bugüne kadar bir kez olsun abim olduğunu hissettirmedi , hiçbir zor anımda yanımda yoktu , evlenirken yanımda değildi, annem fenalık geçirip onu aradığımda beni değil ambulansı arasaydın keşke dedi , çocuğum ateşli hastayken gece dayısıyla konuşmak istedi bu saatte konuşulmaz yarın ararım diye telefonu suratına kapattı bu arada oğlum 4 yaşında henüz ve daha sıralayamadığım yüzlercesi..her nedense beni ve annemi üvey gibi gördü hep .Sonsuz sevgi verilen bir ortamda el bebek gül bebek büyütülen ve 39 yaşında olan bir adamdan bahsediyorum.İçinde sevgi,merhamet, vicdan duyguları taşımayan insan senden nefret ediyorum...

Dıştan narin görünümlü, içinde ise dolu şeytanlık dönen kızlar. Size gıcık oluyorum. Tek isteğiniz zengin ve okumuş koca bulup evlenmek, kendi ayaklarınız üstünde durmak gibi bir isteğiniz yok.
Oh rahatladım :)

o olayı kendisininde yapmış olduğunu unutup ona buna laf atanlara manyak sinir oluyorum

eşimin geliyorum deyip GELİYORUM kelimesinin 2 saati bulmasına sinir oluyorum

Biri hakkında kötü şeyler söyleyip söyleyip sonra o arkasından konuştuğu kişiye sempatik görünmeye çalışan kişilere sinir oluyorum.. çevremde o kadar var ki

tam evden çıkacakken çalan telefona, filmin en keyifli yerinde dvd'nin takılmasına, saniye farkıyla otobüsü kaçırmaya, çantada çalan telefonun bir türlü bulunmamasına, lezzetli olan şeylerin kalorisinin fazla olmasına, haftasonu çekilen trafik işkencesine sinir oluyorum...

1-) en hassas olduğum konu dil; dahi anlamındaki de'yi ayrı yazmayan, v leri w, g leri q yapan, sesli harfleri yutan insanlara sinir oluyorum ve çoğunlukla irtibat halinde olmamaya gayret ediyorum, benimle irtibat kurmak istiyorlarsa bu yüzden bu kötü huylarını değiştirirler. diğer yandan kesinlikle bana "cnm" demelerine katlanamam... bunu diyeceğine hiçbir şey demesinler daha iyi. tatlım kelimesini de sevmem. yapmacık buluyorum
2-) ben bir şeyle uğraşırken ya da bir şey düşünürken ya da canım sıkkınsa bir şeyler sormalarından, ardı arkası kesilmeyen sorulardan çok rahatsız oluyorum ve sinirleniyorum... bu yüzden kırgın ve üzgünsem yalnız kalmayı tercih ederim. aksi durum olursa o insanlardan anında soğuyorum
3-) yüzüme ellenmesine, yabancı insanların ya da yeni tanıştığım insanların bana dokunmasına ya da otobüs yolculuğunda bir şekilde temasta bulunulması / çarpılmasına tahammülüm yoktur
4-) kendinle barışık olmak güzeldir ama bir erkek aynanın başından ayrılmıyorsa o aynayı kafasında kırasım gelir
5-) farklı düşünenlerin yadırganmasına ve dışlanmasına anlam veremiyorum ve bu farklı düşünenlerin gözünde de diğerlerinin ne kadar farklı göründüğünü unutan insanlara sinir oluyorum

*partonlarımın normal mesai saatinden 30 dk geç çıkmalarına bunu söyleyincede "evde gidip napcan sanki" demelerine,
*azgın görümcemin kocasını herkesin içerisinde (abileri babaları yanında) öpmesine hayasız davranışlarına,
*kayınvalidemin emrivakilerine,
*kayınpederimin fetva vermesine,
*eşimin çok cin olup millete saf ayağına yatmasına (-ki bunu başarıyor herkes onu çok saf sanıyor annesi bile) sinir oluyorum .......:95:

---> ayağa dokunmaktan nefret ediyorum insanlara söylediğimde inadına üstüme sürtmelerine tahammül edemiyorum boğasım geliyo
---> telefonumun karıştırılmasını hiç hiç sevmem
---> aklıma gelen şimdilik bu kadar......

eşime hadi bana sarılda uyuyalım dediğimde bir gecede sen sarıl demesine.
eşimin tv izlerken beni duymamasına.
kayganamın yapma dediğim şeyleri ısrarla yapmaya devam etmesine
girmesini istemediğim insanların mutfağıma girmesine
eşimin ve kaygananın kırkbin defa söylememe rağmen tuvalete bol su dökmemelerine
tuvaletin kapı kolunun ıslatılmasına evde yada herhangibir yerde nefret ederim ve tiksinirim.
insanların sokakta yere tükürmelerine(sıkıyosa git evinin içine tükür diye bağırasım geliyor)
aklıma gelen bunlar.

Son düzenleme:
çabuk yağlanan saçlarıma , rüzgarda dahada beter olup dahada vıcık vıcık yağ olan saçlarıma,
banyodan yarım saat sonra yüzümün hiç yıkanmamış gibi yağlanmasına,
makyajdan yarım saat sonra yüzümün lamba gibi yağdan parlamasına,
istediği her şeyi yiyip içip kilo almayanlara,
24 yaşımı doldurduğum halde hala sivilcelenmeme,
hiç bişeyi kafana takma ondan sivilce çıkıyo diyen doktorlara,
doğum kontrol hapıyla adet görüyo olmama,
psikiyatriye gittiğimi öğrenince deli muamelesi yapanlara,
sıcak havada yapış yapış olmama,
yüzümün hemen terlemesine,
antidepresan içme diyenlere,
8 yıldan beri psikiyatriye gidiyon hala iyileşemedinmi değiştir o doktoru diyenlere,
üni.ye gidiyon hala bulamadınmı birini diyenlere(sanki koca bulmaya gittim oraya),
gözüne far sürme sürsen nolcak çek kalemi çık diyenlere,

ne kadar çok sinir olduğum şey varmış yaa

yapma dediğim halde mesajlarımı okumaya çalışan küçük kuzenime
baş ağrılarıma
üst komşularımıza
sözlümün televizyona dalınca beni dinlemeyip sorduğum soruların hepsine evet cevabını vermesine

daha neler geldi aklıma

ben senin yaşındayken 2 çocuk doğurmuştum diyenlere,
keşke üniversite okumasaydın diyenlere,
hala okuyonmu daha ne zmana kadar okucan ooo evlenene kadar 30u geçersin diyenleree,
kocam getiriyo bende yiyorum ondan kilo alıyorum diyen kadınlara(kocası olmayanlar aç geziyo herhalde),
130 kilo olan kadının, 75-80 kilo arasında olan anneme senin benden farkınmı var demesine (buna yuh diyorum diyorum zaten)
baba parasına güvenipte okumayan erkeklere,
askerliği kısa dönem yapmak için üni okuyan erkeklere,
1,500 milyarda maaş mı diyen arkadaşıma
tarım ekonomisi bölümüne geçmeyi istediğimi söyleyince başka bölümmü yok ,aklınımı kaçırdın sen diyen arkadaşlarıma,
çok pinti olan insanlara,
daha çok para kazanmak için öğrencilerini bile bile dersinden bırakıpta yaz okuluna zorlayan hocalara,

Annemin sürekli söylenecek, dert yanacak, kulp takacak, eleştirecek bir şey bulmasına sinir oluyorum
Hadi önceden neyse, ama şimdi evliyim, kadın bana hala ''hadi geç kalma eve'' diyor, Eşimle bir yere gidip geç dönsek ''ne lüzum vardı ki'' diyor
Hastayım halsizim diye söylenip börek açmasına, sarma sarmasına, sonra yorgunluğun ve halsizliğin artmasına sinir oluyorum.
Plan yaptığımız şeyler işin son anda ''gitmesen olmuyor mu?'' demesine de sinir oluyorum, kendisi ne kaybediyor anlamıyorum. Arkadaşıma söz verdim diyorum, ara o da gelmesin diyor, allahım ne güzel çözüm buluyor bu kadın. Bu sıcakta nasıl gidecekmişim, bırak da ben düşüneyim onu.

130 kilo olan kadının, 75-80 kilo arasında olan anneme senin benden farkınmı var demesine (buna yuh diyorum diyorum zaten)

Ben de 41 kilo olmama rağmen pehlivan gibi kuzenlerimin bana ''sen kaç kilosun? o zaman ben de o civarlardayımdır'' demesine,
En az 65 kiloluk bir kuzenimin kıyafetlerimi almak istemesine, olmayınca üzülmesine, taytlarımı giyip ispanyol paça pantalona çevirmesine uyuz oluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…