sinir olduğumuz şeyleri burada itiraf edelim

ben de çok şeye sinir oluyorum..sakız çiğneyenlere,yanımda sigara içenlere, yerlere kırıntılarını döke döke simit yiyerek dükkan gezenlere,sürekli hayatım hakkında sorgu sual soran meraklı insanlara,iş görüşmelerinde sorulan bazı sorulara, boş sözler verip kendilerini iyi gibi gösterip asla söyledikleri sözü uygulamacağını bildiğim insanlara,ödemeli arayanlara ...daha yazardım ama aklıma bunlar geldi şimdilik :))

Son düzenleme:
yatak odama girilmesine.. evdekieşyalarımın yerinin değişmesine, aradığımı bulamamama, terliğimi başkasının giymesine, dibi tutan tencereye, vs...

mağazalarda dibimden ayrılmayan, her yaptığımı izleyen tezgahtarlara sinir oluyorum.kuyruk gibi dolaşırlar ya hani.gidin başımızdan da rahat rahat bakalım.

aslında çok kötü olup, çok iyi ciciy miş gibi rol yapanlara, ağzı bozuk olan erkek ve bayanlara, sürekli onun bunun hayatını merak edenlere, dedikoduculara, sana laf sokmak için yüzüne direk söyleyemeyip laf sokanlara çok gıcık oluyorummmm...hem de çokkkkk....:I

okulda iş arkadaşımın herkesi ve herşeyi eleştirmesine sinir oluyorum.böyle olunca sosyal olduğunu zannediyor.kimse de kalkıp bir şey demiyor.şakacı olduğu için bi de gülüyorlar,halbuki hiç komik değil.
kendisi en ufak eleştiriye gelmez.gelmeyenleri de alınganlıkla suçlar.ayrıca da o kadar da güzel değil gıcık işte ve de çok dominant.biraz insanlık ve incelik dersi alsın.

ayrıca bana ve eşime yaptığı 2.sınıf vatandaş muamalesini hiç unutmadım.her ne kadar şimdi bir şey yokmuş gibi konuşuyorsam da fırsatını kolluyorum.inşallah,allah bana o fırsatı verir ve kendimi o anda çok güzel ifade edebilirim.sana karşı çok yapmacığım bunu kafana sok.şu anda şartlar bunu gerektiriyor bebeğim.öptüm seni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kendine güveni olmayan garsona siparişini bile veremeyen arkadasıma , bilmedigi birsey hakkında benimle inatlasanlara , yatak odama girilmesine , dolabımın açılmasına , misafir için ayırdıgımız tuvalete deil ısrarla banyodaki tuvalete girenlere , kendi dogrularını dikte etmeye calısanlara , küfür eden taksi şoförlerine , bekletilmeye , sakız çiğneyen erkeklere , yalanlarıyla beni kandırdıgını sanan salaklara , birşeyi 10 kere söyleten insanlara , sırf muhalefet olmus olmak için zıt olanlara , özentilere , aynı kagıdı verdigimiz halde değişik puanlar veren ünvdeki turizm ekonomisi hocama , daha böyle bir sürü şeye sinir olan KENDıME :kedi:

Bir olayı birine anlattığınızda aaaa olurmu öyle şey diyip kınayanlar, işlerine geldimi aynı kalıba çok rahatlıkla girebiliyorlar hemde çok pişkince..

her şeyi bildiğini sanıp , hiç bir şey bilmeyen ukalalara, kendini diğerlerinden üstün görenlere , birde tembel insanlara çoook sinir oluyorum.

hemen hemen her şeye sinir oluyorum,sigara üzerine laf sokan anneme ve babama,:umursamaz:
bir düğüne gittiğim zaman ısrarla oynamaya kaldıranlara özellikle kolumdan zorla tutup kaldıranlara
dersine çok çalıştığım hocanın beni değil son derece aptal olan bir kızı asistanı yaptığına ve üstelik her zaman onla gezmesine sinir oluyorummmmm

Eski sevgilime...
Saçma sapan muhabbet yapan erkek delisi arkadaşlarıma..
Zamansız gelen ve hiç gitmeyecekmiş gibi rahat olan misafirlere..
Teyzeme..
Daha sayıyımmi...:)

işyerinde yaptığı işi sesli sesli kendi kendine şunları da yapalımm bunları da düzenledimmm falan deyip kenini çok çalışıyor ,herşeyi biliyor ve onsuz bu işlerin yürüyemeyeceğini hissettirmeye çalışan tipten çok sinir oluyorum..benim bir işim çıkıp geç gelince amirim olmadığı halde soran yada laf çaktıran ama söz konusu kendi olunca kafa iznini bol bol kullanandan da sinir oluyorumm..bir de vurdumduymaz ve gamsız insanlardan,bana dokunmayan yılan bin yaşasın düşüncesindeki insanlardan..

ben birisine çok sinir oluyorum
onu boğmak geliyor içimden :umursamaz:
şimdilik gitti yanımda ve hayatımda yok
inşallahta birdaha olmaz :1closedeyes: olmasın istemem yasakkelime

otobüste gaz çıkaranlara, paket olarak lahmacun adana falan getirip yolculuk boyu onu taşıyanlara, çok da küçük olmayan çocuğunu susturmayı bilmeyen annelere (neden kalabalık yerlerde sessiz olunması gerektiğini öğretmezler ki)

son zamanlarda birbirinin aynısı olan kızlara (sarı saç, ugg, tayt, tunik ve koca deri çanta)

bir şeyi bildiği halde söylemeyenlere (mesela bir sınavın konularının nereden olduğunu), ya da ders notlarını sadece ve sadece hırsları yüzünden en iyi arkadaşıyla bile paylaşmayanlara

sakızı doğru düzgün çiğnemeyen kızlara ve erkeklere

yanından geçerken susup sadece bakan, geçtiğin anda da hemen konuşmaya başlayan kızlara (kesin dedikodu yapıyor tabii ki)

hiçbir sıfata sahip olmayıp da kendini çok iyi bir şey sanan insancıklara

alışveriş yaparken sadece bakındığımı söylediğim halde peşime takılıp durmadan ne aramıştınız, nasıl bir şeye bakmıştınız diyen satıcılara

bir yere geçerli bir mazereti olmadığı halde geç kalanlara

bir kuyrukta beklerken araya kaynak yapanlara

otobüsün içi çok sıcak ve havasız olduğu halde camı açtırmayan huysuz, suratsız insanlara

kuafölerin saçı az kes dememe rağmen çok kesmesine, istemememe rağmen her gidişimde öyle boyayalım böyle model keselim çok güzel olur diye fikir vermesine

apartmanın çocuklarının boyu sadece bizim zile yetiştiği için durmadan zile basmalarına

para üstü yerine sakız, şeker hatta ıslak mendil verilmesine

otobüse bindiğinde en önde boş yer olduğu halde oraya oturmayıp arkada boş yer olduğunu sanıp arkalara kadar gelip sonra ayakta kalan yaşlılara

iğrençlik yapan erkeklere (sokağın ortasında laf atan, tüküren, pis pis bakan, sümküren, geğiren, orasını burasını düzelten, arabayla ya da motorla geçerken gaza basan ya da müziğin sesini açan erkeklere-böyle yaptıklarında onlara hayran kalacağımızı mı sanıyorlar acaba-)

Bir kızı tavlamak ve ondan faydalanmak için dört dönen, kıza yalakalıklar yapıp sanki biz her itiraf duyduğumuzda mest oluyormuşuz gibi düşünen erkeklere gerçekten sinir oluyorum. bir de bizden büyük olup da bizlere sürekli, olur olmaz nasihatlar verip bizim de kendi fikirlerimizi söylediğimizde küstah muamelesi yapanlara çok çok sinir oluyorum. daha bitmedi, biz erkeklerin hizmetçisiymişiz gibi düşünen gel dediklerinde gelmemizi, git dediklerinde gitmemizi ve her söylediklerinin harfiyen itirazsız uygulanmamızı bekleyen erkeklere de sinir oluyorum... sempatiksalakcinni :jeyyar: sempatiksalakcinni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…