sinir olduğumuz şeyleri burada itiraf edelim

Yolda butun kaldirimi kapatip cekilme zahmetinde bulunmayan yavas insanlara,
Konusurken beni dinlemeyenlere,
Her konuda bilgisi oldugunu gostermeye calisan ve israrla kendi fikrinin dogru oldugunu savunanlara,
Surekli kendini acindiranlara (mutlu bir iliskin, iyi bir isin var daha ne miy miy miy sikayet ediyosun be!)
Dikkat cekmek yada ilgi toplamak icin elinden geleni yapanlara sinir oluyorumm.
NANKOR insanlara yukaridakilerin hepsinden daha sinirrrrr oluyorummmm

Guzelim kelimesinden nefter ediyorum hele tanimadigim biri bunu soyluyorsa '' Guzelım şöyle böyle vs'' gibisinden ayyy verecek bir karşılık da bulamıyorum tilt olduğumla kalıyorum.

Bir de hazırcevap biri olmayı çok isterdim sonradan içim içimi yiyor niye şöyle demedim diye bunun bir kursu bişeysi varsa valla giderim.

Dur aklima bisey daha geldi ailemden ya da tanidigim birilerinin yasinin sorulmasina sinir oluyorum aslinda bunu tek yapan kv ve gorumcem arkadas sanki nufus memuruyum hayir ben kimsenin yasini merak etmem ne isime yarayacak bu bilgi.

Son düzenleme:
bırınden utanmadan bısıler ısteyen ınsanlara sınır oluorm braz ınsan cekınır.hıc doymayann yegenlerıme sınır oluyorum sofradan yenı kalktık yahu 40 dk oldu

Kendini veya çocuklarını sürekli abarta abarta övenlerden ,
Sonradan görme olanlardan ,
"Açık sözlüyüm" lafının arkasına sığınarak patavatsız olup yerine göre konuşmayan kişilerden hoşlanmıyorum

Sürekli kendini kanıtlama çabasında olanlara
Oradan buradan duyduğu şeylerle entelektüel birikimi olduğunu düşünenlere

SİNİR OLUYORUMMMMMMMMM

ben de yüzü hep beş karış olan , hiçbir şeyden memnun olmayan , kibirli arkadaşlarıma sinir oluyorum ve onlarla alay etmeden duramıyorum hahah

Yüzsüz bencil kendini beğenmiş burnu havada agiz sapirdatan burun karistiran herkese sinir oluyorum.

سبحان

Kendini zeki sanıp ta, zerre gıram zekası olmayan, ona rağmen üstün zekalı triplerine girip insanları küçümseyen insan(!)lardan nefret ediyorum..

Şımarık insanlardan, kendini beğenmişlerden, havalı havalı konuşanlardan nefret ediyorum.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bir şeyin bana dayatılmasından,onu yapmaktan başka seçenek bırakılmamasından nefrettttt ediyorum.ya beni rahat bırakın kardeşim.bir şeyi yapmamı çok istiyorsanız da bir-iki uyarın elbet yaparım.o ne öyle her şeyimi kısıtlayıp beni mecbur bırakmalar falan.hiç gelemem!!!

haksızlığa da hiç gelemiyorum.sevmediğim biri olsa eğer hakkını yiyen biri varsa ki bu en yakınım bile olabilir kesinlikle tepkimi koyarım.kendim haksızlığa uğramışsam çok mücadele ederim;sonuna kadar,sırf bu yüzden sinir olup ağladığım bile olmuştur yani.

emir kipiyle konuşulması!!
te böyle bağırasım geldi bugün.

yemek yerken diliyle yanağının içini,dişini temizleyen ve yemekten sonra dişlerini cak cuk diye ses çıkararak temizlemeye çalışanlara sinir oluyorum,git dişlerini fırçala olsun bitsin.sanırım en sinir olduğum şey bu

ağzını sapurdatarak yemek yıyenlere

grıp nezle oldugunda habıre burnunu çekıp sılmeyenlere sıl su burnunu dıyınce ıcınde bısey yok dıyenlere

sınır oluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…