sinir olduğumuz şeyleri burada itiraf edelim

ppapatya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2008
526
4
sevgilim bana hiç güzel olmuşsun demez beni beğendiğini '' ben sana böyle göz alıcı şeyler giyme demedim mi '' dediğini zaman anlarım ona söyleyemiyorum ama itiraf edeyim sinir oluyorum kaydirigubbakcemile

erkeklerin klasik taktiğidir bu. beğenseler bile olmamış derler. örneğin kısa etek giyersiniz , olmamış yakışmamış derler. niye? çünkü dikkat çekeceksiniz, bakışlar olacak üzerinizde. bunu açıkça söyleseler itiraz ederiz. bakarlarsa baksınlar falan deriz. inatlaşacağız ya...ama yakışmamış deyince paşa paşa gider çıkarırız. işi çözmüşler yani.

ben geç hazırlanmasına sinir olurum.ağır kanlılığı fitil eder beni...:kızgın:

bende eşimin ailesinin yanında beni ezmesine sinir oluyorumkaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemileve kaynanamgilin iğneleyici laflarına:eek:klava::eek:klava:

cok seye sinir oluyorum, ama aklma gelmiyor su an....
mesela erkeklerin herseye karismasina yemekte bile

ben haber vermeden gelen misafirlere, böyle pat diye cikip gelen..
sabahin köründe veya gece yarisinda..
simdilik aklima gelen bu..

Asi kız gibi görünmeye çalışan ama

fellik fellik sevgili arayan hemcinslerime sinir oluyorum.

laelaelaelaelae

bir yere gittigim zaman kalkmak istedigimde "otur oturdugun yerde eve gidipte ne yapacaksin" demesine okadar sinir oluyorumki, dövebilirim, benimde evim var islerim var ama demi yani aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

saçımın şekişl almaması,sivilcelerim,salşak okul arkadaşlarım......................... daha sayayım mı?

bende bir itirafta bulunayım yeri gelmişken .....kocam çay :kahve:istedi az önce keşke kendisi dökse dedim içimden:kızgın: ...istemiyerek çayları doldurdum tam çıkıyordumki elim çaydanlığın sapına takıldı ve her yer çay oldu:1shok: çok şükürki yanmadım.....ama ben çay servisi yapmayı hiç sevmiyorum :1no2:....biri bana getirince bayılıyorum .daha bardağı elimden bırakmadan bir solukta içiyorum

itiraf ediyorum eşim ailesinden bir kişiyi bile sevmiyorum kötükedihüso anasını babasını kardeşlerini sulalesini hepsinden nefret ediyorum hepsi ölsün ölsün kötükedihüsoALLAHIM ben ne kadar:kızgın: kötü birimiyim yaw

itiraf ediyorum gezmeye gidince sunuda bunuda ye diye israr edenlerden nefret ediyorum lütfen böyle yapan varsa yapmasin cok sikici bir durum.

itiraf ediyorum evleneceğim insanın anasından, abisinden , yengesinden, yiğenlerinden, onlarla ilgili herşeyden nefret ediyorum. ayrıca arabasını kirletmemek için içtiği sigara izmaritini çevreye savurana, yedikleri yiyeceklerin kabuklarını arabasının içinden gülücüklerle dışarı atıp uçuşunu seyredenlere, su sıkıntısı olacağını bile bile su israfı yapanlara, özellikle halılarını balkonlarını hiç düşünmeden boş yere su akıtanlara sinirrrrrrrrrrrrrrrr oluyorummmmmmmmmmmmmmmmm...........[

bende yalaka insanlara sinir oluyorum,hele hele sirf karşisindaki kişiye yaranabilmek için yalakalik yapanlara tahammül edemem asla ama maalesef etrafimizda heryerde yalaka çokkkkkkkkkk

bende istanbulda çoğunlukta olan sosyete gibi görünen ama olmayan ve çantaları kollarına geçirip ellerini havada tutan kızlara sinir oluyorum

ısrar edene dayanamıyorum sinir oluyorum.

yemiycem diyorsam yersin yersin diyip masaya zorla oturtanı boğazlamak geliyor içimden

kaba ve kibar olmayan insanlara sinir oluyorum..birde bizim işyerinde olan bir bayana çok sinir oluyorum.

Ben de öksürürken, esnerken, hapşırırken ağzını kapatmayanlara özellikle kültürlü görünen, herkese yukardan bakıp da ağzını kapatmayan tiplere sinir oluyorum :kızgın:

yolda yerlere tükürenleri kendi bişey sananları ve kaba insanlardan nefrte diyorum

X