sinir bozucularr

kAnADsIz_MeLeNq

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2008
7
0
ya ablalarım arkadaşlarım bnm bi sorunum var...sınıfmla iilgili.. yardımcı olursanız daha doğrusu biraz akıl verirseniz sevinirm..bugün başkanlık sçmleri wrdı sınıfta we bnde katıldım 4. senemn we 3 sene boyunca been sınıf başkanıydım...katılmk istemdm amaaa samimi olduğum 3 kız arkadşım katılmam konsusnda ısrar ettiler bnde onları kıramdm ve katıldım..sınıf resmenn gruplara ayrıldıı..sdece 8 kişi oy werdi bana diğerleri wemrmdii bundn gocunmuyorum amaa sonuçlar açıklandığı zmaan yaptığı hareketleri gerçkten beni çook kırdıı..içlerinden ne diyolarsa desinler amaa dışlarına wurmaları bnii sinir etti gerçekten..2 seneden beri biziz kıskandıklrı her hallerinden belliydi amaa büütn sınıfı kndi tarafalrınaa çekmelerii acaibimzee giiti..sizce ne yapmalıyım susup onların saçmalıklarınımı dinlemliyim yoksaa onlar gibi laf mı söylemeliyim onlara...bu yaptıkalrıı son değil biliorumm..aynı şeyleri tekrar yapıcaklr...lütfen bi akıl werin yaa çok sinir bozucular hepsi...senağlama

öncelikle Türkçe karakter kullanarak ve kelimeleri düzgün yazarak girelim konuya...
sınıfınızda olan olaya bence cevap vermeyin...
susumak en büyük cevaptır ,onlara...
sevgiler...

kafamçokkarıştı yaa salla ne alakası var şimdi gocunmuyorsan takma hareket ederlerse etsinler, çok mu önemli yani not ortalamanı mı etkileyecek şimdi salla sallaaa kaydirigubbakcemile2

not ortalamamı etkilemiycek evet ama ben aşırı derecede alınganımdır onların söylediği herşeyi büyütürüm ama takmıycam ya evet onlar ne söylerse söylesin ben kendiime bakarım:1closedeyes:

Sen bunlar onemli seyler mi sanıyorsun? hayatta karsına cıkabilecek zorluklar karsısında,insanların ne kadar rezillesebildigini,kuculebildigini gordugun anda "ahhh lise yıllarım.canım sınıf arkadaslarım"diyeceksin.Universite farklı mı sanıyorsun veya iş hayatı.yarın bir gun evlendiginde komsuların,esinin ailesi...ohoooo hayata herseyi takarak başlarsan kolay yıkılırsın.Burada okumuyor musun neler neler yasıyor insanlar.Madem bu siteye uye olmussun,okuduklarından kendi hayatına dair paylar cıkar.

Türkceyi de güzel kullan lütfen.Atatürk'ün gencligine yakısmıyor dilimizin yazım kurallarını ihlal ederek yazmak.

Senin vasıtanla bazı arkadaslarımızı da uyarayım.Deyil yazılmaz değil yazılır.beyenmek değil,beğenmek yazılır.Mı lar Mi ler ayrı yazılır.

Son düzenleme:
canım asla tahrikere kapılma ve sakın cevap verme.önce nasılsan şimdi de öyle davran.cevap vermemek bazen karşı taraftaki insanı daha çok çıldırtır.bırak istedikleri gibi davransınlar.naılsa bi yıl sonra belki hiç karşılaşmıcaksınız.ben olsam böyle insanlara cevabımı daha çok çalışarak ve üniversitede çok iyi yerler kazanarak verirdim.inan kafana takmaya değer bile değil

kafamçokkarıştı yaa salla ne alakası var şimdi gocunmuyorsan takma hareket ederlerse etsinler, çok mu önemli yani not ortalamanı mı etkileyecek şimdi salla sallaaa kaydirigubbakcemile2

gerçekten eğitimcimisinizCADIARZU. bir eğitimci böyle konuşuyorsa konuyu açan arkadaşımızın yazılarına bişey dememek lazım galiba. tabi eğitimciyseniz..fisfisfis bu arada güzel kardeşim sen sana yapılanlara aldırma...bunlar dert edilecek şeyler değil arkadaşlarımızın dediği gibi karşına ne sıkıntılar çıkacak.(RABBİM çıkartmasın )bunlar devede kulak bile değil.sevgiler.a.s.

canım önemseme desemde üzülür insan. senin durumunu ben de yaşamıştım biliyorum. 2 sene başkan bendim. sonra bi sorun sonucu oluşan gruplaşmalarda sınıf bölündü. ilk sene ezici çoğunlukla ben seçilmiştim. 2.sene karşımda aday bile yoktu. :lepi: son sınıfta bu durumdan dolayı adaylığımı bile koymamıştım seçilemem birisi bişey der bende susmayı bilmeyen bi insan olduğum için kavga çıkartırım diye. şimdi sen diyince anımsadım, gerçekten bunlar devede kulak zamanla üzüntün geçecektir. kimseye cevap verme, vermemeye çalış sonra disiplin olayları falan Allah korusun. sen zaten zamanında istemiş, seçilmiş ve yapmışsın. birak bunu bişey sananlar bu görece devam etsin ok?:teselli:

bunlar önemsiz şeyler yahu.byüdüçe hayatı anlıycaksın...vay be ben de mi böyle şeyleri kafaya takıyodum ki o yaştayken:)muhtemelen öyle evet evet:) dünya ne güzeldi ozaman.kızdığımız şeyler ne kadar da basitti.biz bü yüdük ve kirlendi dünya:)
sevgiler

Tatlım sınıf başkanına maaş mı bağlıyorlar sizin okulda?derdin ne ya boşver bi konuşur iki konuşur susarlar...sen derslerine bak bi de sınıfın görevleriyle mi uğrasıcaksın takma bence..önemli olan hayat ve derslerindeki başarın.

Şuanda sana çok sinir bozucu gelebilir ama ilerde çok gülceğini düşünüyorum. Böyle şeyleri fazla kafaya takmaya değmez sonuçta aday olmuşsun kazanamamışsın kime ne? Herkes kendi işine baksın sende arkadaşların da dediği gibi derslerine daha iyi odaklanırsın. Boşveeeeeeeeerrr gamyoncuiremsu

evet dediğiniz gibi olucak ve bende onları takmıycağım.çünkü gerçekten hayatta bunlardan daha önemli şeyler var ama ben 3 senedir herşeyi çok kafaya takar oldum..babamı kaybettim abimi kaybettim dedemi kaybettim..gerçekten ufak yaştaa bir çok kişi hayatımdan gitti..ve bunlar önemli olanlardı..onlar ölünce herşeyi çok kafaya takmaya başladım ders notlarım düştü..sanki herkez üstüme geliyordu..kendimi çok boşlamıştım ama şükür şu aralar iyiyim..ama onlarda sorun çıkarınca bende kırıldım..alındım duygusallaştım..böyle işte:çok üzgünüm:

Başın sağolsun canım.. :çok üzgünüm: Allah rahmet eylesin.. Haklısın insan bazen herşeyi kafasına takabiliyo ama önemli olan kimsenin senden değerli olmaması, bu tarz insanlara hayatta sadece acı ve gülüp geç yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…