Sinir bozucu

O Kezban var ya o Kezban, gıcık etti beni ya Cevap verme canım, boşver daha çok tepene çıkar.. Yapsın duygu sömürüsünü, oltaya gelme sen

O Kezban var ya o Kezban, gıcık etti beni ya Cevap verme canım, boşver daha çok tepene çıkar.. Yapsın duygu sömürüsünü, oltaya gelme sen

seni bile gıcık etmişse bide beni düşün ki ben peygamber sabırlıyım...dermişim

gülaydınn gözel türkiyeemm,,
gariban insanıma gülaydın..karaborsaya düşmüş bir insanlığın öyküsünü yazan halkıma gülaydın..
zenginin parasıyla ,fakirin karısıyla oynadığı yurdum insanına gülaydınn..
8 çocuklu ailelere gülaydın..hela kuyruğu bekleyen kalabalık aileler))
geçim sıkıntısından sabah ezanında kalkıp karton yoplayan çocuklara da gülaydın..
çişini tutamayan teyzeler, prostat olan amcalar sünnet olan çocuklara da gülaydın!!!!!!!!!!!!

Carrie, Kezbanla ilgili son durum ne canım?

Carrie, Kezbanla ilgili son durum ne canım?

açmıyorummmm işte açmıyorummmmm

şimdi ilk önce çaldırıyor, bakıyor telefon açık mı değilmi sonra hemen peşine mesaj

ama tınlamıyorum artık, mecburmuyum? alla alla dimi, sanki ben ona birşey yaptım, sanki alacaklı yaa

Son düzenleme:

Aynen şekerim, sen böyle devam et.. Bir süre sonra zaten sıkılır gibime geliyor..

birileri arkamdan konuşuyor, ne biçim insanlar var yaa
neymiş konusunda yazdığım şeyleri beğenmiyormuş

''az önce buraya gelen bir gıcık vardıya oda insanları sinir etmekten zevk alıyomuş öyle yazmış konu açmış geyiye adıda sinir bozucu aynı kendisi gibi başlık açmış '' yazmış

bide bana diyorki

''sen beni acımasız haksız yorumlarınla üzdün ya ben konu açtım yazmak zorunluluğunda yoktu seni gördümmü tüylerim diken diken oluyo o ağzını hayra aç bir günde şerden şer gelir unutma''

KOPTUM YAAA

Hangi konu kız o Gönder bakim linki..

Son düzenleme:
neymişim ben ya, insanlar beni görünce tırsıyor mucuk bana

carrie insan bazen üzgün olduğunda gerçekleri kaldıramayabilir belki sen yazdıklarında haklısındır ama karşındaki insanın psiklojisini de düşünsen tatlım.tatlı dilli olmak her zaman iyidir.
geçen bende bir konu açtım yapılan yorumlar açtığım konuyla o kadar alakasızdıki zaten zamanlama da sıfırdı kaldıramadım yazılanları birde o akşam eşimle de tartışmıştık gece ağlaya ağlaya uyumuşumm

Mesaja cevap veriyorum" hayır"

Ama arkandan konuştuğu yazıları bulamadım tatlım.. :44:

Bu arada kıskanıyordur boşver, baksana durup dururken bulaştığına göre

ben her konuya cevap vermem, söyleyecek birşeyim olmadığı zaman sırf laf kalabalığı olsun diye yazmam.
ayrıca beni az çok tanıyanlar bilir, kafaya taktığım 1-2 konu vardır ve onlarda hiddetlenirim. en başta büyüklere- saygı + kaynana konularıdır. ben o şahsı hatırlamıyorum ,konusunuda hatırlamıyorum ama ağır cevap yazmışsam muhakkak bunu hak etmiştir, yoksa ben kolay kolay sinirlenmem, belki patavatsızım ama gerçekten bana ağır gelen konularda ağır cevaplar yazarım..

Mesaja cevap veriyorum" hayır"

Ama arkandan konuştuğu yazıları bulamadım tatlım.. :44:

Bu arada kıskanıyordur boşver, baksana durup dururken bulaştığına göre

ben çıktıktan sonra yazmış
korkmuş benden, ben çok ağır konuşmuşum ona, korkmuş kız napsın... ben bile kendimden korkuyorum bazen

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…