Sinemaki Kürü

bloodsucker

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2011
141
0
merhaba hanımlar sıtenıze yenı uye oldugum ıcın butun konulara goz atarken dıkkatımı cektı zayıflama bolumunde sınemakıden cok soz edılmıs.sıze anlatacgım sey benım ve yengemın yasadıgı olaydır.bır ara sureklı dogadan for ıcıyordum gozle gorulur ıncelme saglamısttı cay bıtınce bır kac gun alamadım ve o sure zarfında tuvalete cıkamadım.yengemın bagrsak sorunları oldugu ıcın bu bıtkıyı kullanmıs kullandıgı surece mukkemmel derecede ıyı gelmıs bırkınca oda cıkamamaya baslamıs benm yengemınbagırsakları alındı sadece 10 cm bır kalın bagırsagı var suan bende cok sonradan ogrendım buna sebep olan seyın sınemakı oldugunu.bunun nedenı su sınemakı bagırsagın ıcındekı dıskıyı ıten tuylerı yok edıyor kullandgınız surece kolayca cıkarken bıraktıgınız anda tuvalete cıkamıyorsunuz tuyler olmadıgı ıcın dıskıyı ıtemıyorlar ve bu sekılde uzun bır donem suruyo ben 1 ay tuvalete cıkmadım karnım ssankı 8 aylık hamıle gbı sıstı o surecte sureklı sancılarım vardı sonra sınrırım sıstemı duzenleıcı ılacşar aldım cok sukur suan cok ıyıyım.artık aklımda markete gıdınce bır form cayı alcksam ıcınde sınemakı olmayanlara bakıyorum.kullandıgım suan formun 5i bır yerde cayı onda sınemakı yok sadece uyarmak ıstedım zaten aramızda ıcen arkadaslar varsa bıraktıklarında benı anlıcaklardır.

bilgilendirdiğin için teşekkürler arkadaşım.
bir maddenin uzun süre ve fazla kullanımı hep zarar getiriyor zaten

kesinlikle katılıyorum bende bir dönem aktardan aldığım sinemaki bitkisini demleyip içmiştim evet zayıflatıyor ama sonrasındaki sorunlar bitmiyor ..kabızlık şişkinlik ağrılar ve hemoroid ......
kesinlikle kullanmayın arkadaşlar..

teşekkürler canım yararlı bilgin için. kesinlikle bağırsakları tembelleştirecek şeyler kullanılmamalı.

ben de tam bu bilgiyi arıyordum, teşekkürler. benim bitki ile ilgili bilgim yoktu, yalnızca "form çayların içindeki sinameki kabızlık için kullanılıyor, ben sürekli içersem bağırsak tembelliği yapabilir" diye korkuyordum ve uzak duruyordum. şimdi endişemde haklı olduğumu gördüm.

nedemek en azından arkadaslar zarar gormemıs oldu gerı donusu sancılı bır donem cunku ve asla tam anlamı ıle duzelmıyorda mutlaka sorunlar kalıyor ılla zayıflama cayı ıcceksenız dogadanın 7 otlu cayı var ıcınde sınemakı yok form caylarında var alırken ıcındekıler yazısında gorursunuz zaten

sinameki bagirsakta oyle bir etki yaparki resmen bagirsak duvarini dove dove temizler. bu da uzun vadede bize buyuk sikintilar yasatir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…