Doğal Saç Bakım Kürleri Sinem Kobaln kr

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
kızlar bi dönem bende kullanıyordum bu ampülleri ama daha sonra ezcaneden almaya gittiğimde üretimden kalktıklarını söylemişti eczacı??? ee siz kullanıyorsunuz ama???

birde boyalı saçlar için ne gibi maskeler yapıyorsunuz?

slm kızlar ben de uyguluyorum nu karışımları bıldırcın yumuytası hariç ben normal yumurtanın sarısını kullanıyorum..inanılmaz parlaklık ve canlılık katıyo:)) tecrübeyle sabit..zemuszemus

bence saçları çok yıpanmış gözüküyor o kadar işleme saçlarınn hala bu halde olmasını bu küre borçlu heralde =)

aman saçları hiç de güzel değil sinemin başka ünlünün varsa onu deniyim benimkilerin yanında sönük kalır bunun saçıP resmen mat valla saçları sakın denemeyin saçınız matlaşır demeklmaz:

canım sen kullanmak istemeyebilirsin biz kullanıyoruz ve gayette memnunuza.s

Ampüller eczanede satılıyor arkadaşlar pahalı bişey değil
Bende yeni kullanmaya başladım.
Saçlarım düzleştirici ve boyadan baya kırıldı.
Aktardan bakım yağı aldım içine bir tane bemix ampül
ve bir tane de bepanthene ampülü kırıp
saç diplerime masaj yaparak sürüyorum
1 saat sonra falanda zeytin yağını hafif ısıtıp
hem diplere hemde uçlara masaj yapıyorum
ve saçlarımda gerçekten bir yumuşaklık varkaydirigubbakcemile2

uygulanan kür güzele benziyorda bu kızın saçlarında öyle aman aman bi sağlık falan ggörmedim acıkcası ben.ince telli ve sivri uçları var saçlarının.böyle bi saç sağlıklı falan değil bana kalırsa.her neyse arkadaşlar zeytinyağını ben de kullanıom arada iyi gelio saçlarıma

bende kullanıyorum bu karışımı yaklaşık 1 aydır ama benimkisnde evigen yok bepathene ve bemiks ampullerinden 1er tane koyuyorum ve mecitefendi yağ karışımı var onu ekliyorum saçlarım artk kırılmıyor hiç ve çok parlak diökülmeyi azallttı ama bazı arkadaşlar yeni saçlarının çıktığını söylüyolardı bende öyle bişey olmadı....

ben bıldırcın yumurtalı kürü yaklaşık bi yıldır yapıyorum
ayrıca sarımsaklı falan bi kür
bi kaç yere yazdım
hatta konu da açmıştım
bırakın uzatmayı cidi ciddi saç çıkarıyo
bıldırcın yumurtası saf protein olduğu için proteinden daha hızlı hiç bişe saç uzatmıyo bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…