Doğal Saç Bakım Kürleri Sinem Kobaln kr

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

mylilapause

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2008
1.606
1
kızlar sinem kobalın dergideki ropörtajını okudum .saçlarına sadece şu kürü uyguluyormuş
bepanten ampul
badem yagı
zeytinyagı ve bıldırcın yumurtasını karıştırıp kirli saça uyguluyormuş 20 dk. bekletip yıkıyormuş ve saçtan kolay temizlenmesi için de önce saç kremiyle sonra şampuanla yıkarım diyor..saçına başka kür uygulamıyormuş..baksanıza nekadar saglıklı saçlrı var denemeye deger diye düşünüyorum..ben denicem sizinde bilmenizi isterim ..ama şu bıldırcın yumurtasını nerden bulabiliriz acaba onu bilemedim yaw?-tatlicadiarzu-
adszqd81.png

Bugün doktora gittim saç dökülmesi için tabi bakım amaçlıda.
Doktor bana bir karışım yazdı eczanede yaptırmam için o deiğiniz ampüller var içinde.
Hergün sürülecekmiş ve yağlı olmadığından yıkama derdide yok dedi.
Eğer işe yararsa bende şöyle gözle görülür bir ışıldama falan olursa yazarım karışımı size de

merhaba arkadaşlar bende ampullerle kür uyguluyorum saçıma ve çok memnunum tavsiye ederim.bir de bunu deneyin derim.bepanthene ampul,bemiks ampul ve evigen ampul bir de badem yağı alıyorsunuz.3 ampulu boş bir yoğurt kabı veya küçük bir kabın içine kırın.sonra 50ml lik badem yağının yarısını karışıma ekleyin.isteyenler yumurtada katabilirler karışıma.ama ben katmıyorum.sonra bu karışımı iyice saçlarıma yediriyorum.yumurta fırçasıyla sürerseniz daha kolay sürülüyor saçınıza.bu arada kirli saça uygulayın.bu kür saça parlaklık veriyor,saç dökülmelerini azaltıyor.saçlarınızı daha dolgun ve dayanıklı yapıyor.bazen de karışıma birazda sirke ilave ediyorum.kokusu biraz kötü tabii ama sonuç süper.saçlarım çok parlak oluyor.bu karışımı yarım 1 saat bekletin saçınızda.haftada bir veya ayda bir uygulayabilirsiniz arkadaşlar

canım ben hepsinden 1er yemek kaşıgı karıştırdım ampulden ve yumurta 1 tane bunu haftada bir yapıyorum saçlarım mükemmel parladı

ampüller süper bişi zaten onlara laf yok
hep yaptığım şey kullandığım yağın içine kırarım
ama bu bıldırcın yumurtaası biraz düşündürüyo :bbo:

X