Sinekler için Chicco Zanza kullanan var mı?

sezin05

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2007
304
1
Arkadaşlar bebişlerinizi sinekler yemesin diye chicconun zanza diye yeni dogandan itibaren kullanılan bir spreyi varmıs aranızda kullanan varmı?

Bence bebepin cildine birşey sürmek yerine RAİD ELEKTRO LİKİD öneririm.bebeğin odasında takılı dursun tüm pencereleri açın o kadar etkili yani.

Bence bebepin cildine birşey sürmek yerine RAİD ELEKTRO LİKİD öneririm.bebeğin odasında takılı dursun tüm pencereleri açın o kadar etkili yani.

Gerçektende okadar etkilimiCADIARZU Geçensene tatilde ewde o tarz birsey vardı elektrikli. tabi kapı cam açık olunca hiç bir işe yaramamıştı yemişlerdi heryerimizi.ama markasını hatırlamıyorum.bu sene sanki bebeğe inat evimiz sivri kaynıyoooooooo:eek:klava:
dediğinden şimdi gidip alıcam bide onu deniyelimm saol canım tavsiyen için .Ben onu işe yaramıyor diye aklıma bile getirmemiştim.

Canım o prize takılanlar hakkında iyi şeyler duymadım, bir kaç haber okumuştum bir ev yangını ve sebep bu prize takılan sinek ilaçları bulunmuştu, allah korusun dikkat etmek gerekli,bence en ideali sivrisenek girmesini önlemek eve

merhaba ben chicco zanza spreyini ve hicco zanza kaşıntı önleyici kaleminden oğluma bebekliğinden beri kullanıyorum ve çok memnunum.şimdi birde rollon şeklinde sinek ilacı var oda hem sinekleri yaklaştırmıyor hemde cildine yumuşaklık katıyor.

ben de raid elektro likit kullanıyorum senelerdir ve 24 saat hiç çıkarmam. Adana gibi bir yerdeyim sivrisinek demek az kalır burdaki haşaratlara. bir gün bile herhangi bir yerimiz ısırılmadı. kesinlikle tavsiye ederim.
diğerleri eninde sonunda kimyasal bişiyler içeriyodur çok etkili olduklarını da düşünmüyorum. yani o ilaçları yinelemek gerekiyor.

bu msjı yazalı nerdeyse 1 sene olucak bende chicco zanzayı kullandım test ettim :) kesinlikle süper.kokusuda ıhlamur gibi bütün annelere tavsiye ederim

X