Sinek ısırığı ve isilik

glsydm

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2024
13
3
27
IMG_6701.jpeg

Eklentiler

• IMG_6702.jpeg
    IMG_6702.jpeg
    147,9 KB · Görüntüleme: 58
Oyy kiyamam ya kuzum benim ...Benim de 9 aylıkken olmuştu.Boynunda çok vardı.bir de etinin etine degidigi her yerde...doktora götürdüm.deniz suyu ,tuzlu suiyi gelmezdedi.Stafine diye krem yazdı.bir gecede söndü.cok çabuk bitti. Bence doktora gösterin

Nasıl geçer bunlar yardımcı olabilir misiniz ?
Canım ben günde 2 defa yıkıyorum ve sonra müslin ile iyice pomad şeklinde kuruluyorum. Bazen yıkama 3 bile olabiliyor hava çok sıcak ve nemli bir yerdeysen sen de denemeni tavsiye ederim. Pişik kremleri benim kızda daha da artırdı. Sinek ısırığı içinde odaya nane ve kekik yağlı su sıkıyorum ara ara bebek yokken. Ve sinek varsa öldürmeden uyumuyorum. Benim de alerjim var sivrisineğe bebişinde olur diye korkuyorum. Bir de senin bebek kan grubu 0 mı?

Canım ben günde 2 defa yıkıyorum ve sonra müslin ile iyice pomad şeklinde kuruluyorum. Bazen yıkama 3 bile olabiliyor hava çok sıcak ve nemli bir yerdeysen sen de denemeni tavsiye ederim. Pişik kremleri benim kızda daha da artırdı. Sinek ısırığı içinde odaya nane ve kekik yağlı su sıkıyorum ara ara bebek yokken. Ve sinek varsa öldürmeden uyumuyorum. Benim de alerjim var sivrisineğe bebişinde olur diye korkuyorum. Bir de senin bebek kan grubu 0 mı?
B negatif kan grubu evde Sineklik var sinek girme imkanı yok da dışarıda yedi Şu an biraz daha iyiyiz zaten

X