sinameki nin yan etkilerini bilenlerrr yardim lutfen

caffe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2008
82
6
ben 7 haftalik hamileyim ve daga evvelden de olan kabizlik ve siskinlik sikayetlerim dagada artdi ben dk, rada gidiyorum .ama turkiyeden getirdigim sinameki cayinin etkisi cok iyi yanliz burdaki sorun sinameki kullanamiyorum hamilelikte kullanimi hakkinda bilgii olan ve yan etkisinin neler olugu hakkindada bilgiye igtiyacim var.tesekkurler simdiden

evet kesinlikle kullanmaman gerek hele ki daha 7.haftandasın , .ok başındasın hamileliğin çok riskli sinameki kullanman..kabızlık için doktorunla görüş sana şurup falan versin , doktor tavsiyesi dışında hiçbir bitkiyi kullanma..

Sakın.. hamileliğin boyunca hiç bir bitkisel şey içmemen gerek.. hatta tek yan etkisiz ıhlamur dıyorlar, onu bile içmesen daha iyi olur. Arkadaşların da dedığı gibi dr una danış.

Evet bende hamilelikte kullanılmamalı diye biliyorum... Sinameki yerine kuru kayısı veya kayısı hoşafı iç... İşe yarar...

canım arkadaşlarında yazdığı gıbı hamılelık suresın ce hıç bır bıtkısel çay kullanmamak lazım düşüklere neden olabılıyor .sen rahatlamak ıstıyorsun ama hamışken olmaz canım başka seyler bul. bol su iç eger kı hemoroıt yoksa kayısı da yıyebılırsın ama hemoroıt varsa kayısı da olmaz sabahları zeytın yağ içe bılırsın bır kaç kasığı acil sifalar canım

herkese cok tesekkurler su an doktor kontrolu altinda ilac aliyorum dilerim problemim yakin zamanda sona erer yoksa sislikten patliycam valla.

canım ben rahimde kasılmalara sebep olduğunu duydum dr a danışmadan kullanma derim

X