Simli Vücut Spreyleri

melekelem

Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2012
6
0
Arkadaşlar yılbaşı için çoğu insan gibi benim de planlarım var. Normal makyajın dışında vücuda sıkılan simli spreyler veya pudralar da dikkatimi çekiyor bu sıralar. Çünkü bir kaç kişide gördüm ve hoşuma gitti ama kararsızım. İnternetten araştırırken birkaç yerde denk geldim. Vic. Street var mesela 41-42 TL, bir de Dr. Angel var 24 TL ama bir sitede indirimli denk geldim 18 TL ye buldum. Aradaki fiyat farkı kafamı karıştırdı ancak ürün içerikleri aynı gibi duruyor. Her ikisi de organik sim ve solüsyon içeriyor. Fikir ve önerilerinizi bekliyorum. Victoria Street in simli spreyini google da çok rahat bulabilirsiniz. Dr. Angel in simli spreyi de altinkanat.com diye bir site var en ucuz fiyatı orada buldum. Oradan bakıp yorum ve tavsiyede bulunabilirsiniz. Ayrıca kargo ile alacağım için yılbaşından 2-3 gün önce siparişini vermem gerek. Bu yüzden dolayı biraz hızlı şekilde yol gösterebilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

ben Victoria's Secret kullandım. hangi çeşidiydi hatırlamıyorum ama çok hafif güzel bir ışıltı veriyor. maalesef Türkiye'de fiyatları çok abartılı, ben Türkiye'de VS almazdım şahsen.

canım bence sprey yerine pudra kullan. sprey abartı parlayabiliyor. pudra hem daha sade hem daha elit duruyo

Son düzenleme:
Pudra dediğiniz gibi ama tabaka oluşmasını istemiyorum, pudra ile ister istemez bir tabaka oluşacak bir de malum yılbaşı, o kadar kopmaca ve danstan sonra kol ve bacaklarda lekeli ve dalgalı bir görüntü biraz itici olabilir diye ben spreye yönlendim. Daha sonra durulaması da kolay olur sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…