Kontakt Lens şimdi bulamadığım müthiş lensler

nilufert

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2010
1.920
1
merhaba kızlar
markası ""eye art""yada ""art eye" tam hatırlayamıyorum. bu lensin hazal rengini kulanmıştım.gözlerim koyu kahve baya koyu ama çok güzel bi lensidi. koyu yeşil gibi birengi vardı gözleri kocaman kocaman gösteriyor ve hiç kimse anlamıyordu bile lens olduğunu. ama şimdi bakıyorumda internette bile yok.bulsam hemen alıcam

Eye-art olabilir mi? Adore diye satılıyor bildiğim kadarıyla o lensler. Bu isimle aratıp bir inceleyin isterseniz.

birde hiç bombeli durmuyordu. lensde bombeli duruşu sulu boyayla boyanmış ibi komik renkleri sevmiyorum.rengi koyu olabilir ama doğal dursun.gözbebeklerini büyük göstersin böe bi lens markası varmı önerebileceğiniz

Eye-art olabilir mi? Adore diye satılıyor bildiğim kadarıyla o lensler. Bu isimle aratıp bir inceleyin isterseniz.

eye art olabilir canım çok saol bi araştırayım bakayım.en son aldığımda gözlükçü bu firmada sorunlar var demişti belki değişmiştir ismi

Solotica topiğini okumanızı öneririm oldukça doğal duran renkleri var. Adore,rainbow,tanita tikaram gibi lenslerin de bazı renkleri çok doğal duruyor. Lensin bombe yapması da kişinin göz yapısıyla ilgili sanırım.

morison canım çok teşekkür ederim ismi değişmiş eye art adore olmuş sanırım

Rica ederim =)) Bende çok beğeniyorum adoreleri gayet doğal duran lensler. Aldığın zaman fikirlerini ve fotoğraflarını burada bizlerle paylaşırsan çok iyi olur çünkü benim gibi adore lensleri merak eden arkadaşlarımız var canım.

X