Şimdi ben hamile miyim neyim yaa:(

dderinn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2011
21
0
kızlar bişi sorucamm.. benim beklenmeyen reglm 15 mayıstı.. ben 12 sinde evde test yaptım 2. çizgi silik çıktı..(13.05.2011) ertesi gün kanda baktırdım 27.6 hamilesiniz dediler.. 16 sında dr yeniden yaptırmamı istedi 34.27 çıktı ve 17 si sabah yeniden baktır dedi oda 31,47 çıktı.. ve ben tekrar muayene olmaya gıttım kese görünmüyo ama geç döllenme olabilir perşembe günü yeni bi kan testi ve muayeneye gel dedi.. Perşembe günü gitmedimm kimyasal gebelikse düşücektir diye bekledimm ama ne lekelenme var ne kanama sadece bazen sarı akıntım oluyo belimde ve kasıklarımda ağrılar var ara sıra bir de göğüslerimin üzerine yatamıyorum..her akşam 8 de uyuyorum gözlerim kapanıyo resmen...adet olmuyorum sonuçlar bu ne oluyo bana hamilemiyimm bilmiyorumm.. böle bişi yaşayan varsa paylaşın lütfeennnnn.. :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

canım duyduğum kadarıyla bhcg nin katlanarak artması gerek...kısa zamanda doktora git bence...

canım dr a salı çarşamba gidiym diyorumm en azından reglmin üstünden bi 10 gün gecmıs olur dıyorummm bilemedimmmm

bence hasteneden hastaneye test sonucu değişebilir evet kanda hcg 2 günde bir iki katına çıkması gerekir inşallah hamilesindir

canım bence hamilesin benimde öyle olmuştu testte ve bhcg de hamile görünüyodum ama kese yoktu geç döllenme olmuştur dedi dr.2 hafta sonra çağırdı gittim ve göründü şimdi kızım 1 yaşında bence seninde geç döllenmedir inş hamilesindir haberlerini bekliyoruz..

degerlerin gerçekten düşük canım 2 ye katlanması lazım ama hamılesın bana kalırsa

teşekkürler kızlarr saolunnnn içim açıldıı msjlarınızı okuyunca.. 2 daha bekleyip gidicem kontrole.. hala bende leke kanama vs bişi yokk çok fazla agrım sızımda yokk sadece uyuyorummm.. inşallahhh dediğiniz gibidirr.. İnşallahhh rabbimm isteyen herkesi bir an önce evlat sahibi yapsınnnn insallahhhhhh :26::26::26::26::26::26::26:

Tüm tahlilleri aynı hastanede mi yaptırdın canım. Hastaneden hastaneye değerler değişebilir.

Tüm tahlilleri aynı hastanede mi yaptırdın canım. Hastaneden hastaneye değerler değişebilir.

canım ilk 2 tahlılı aynı hastanede 3. tahlılı baska bı hastanede yaptırdım.. bende aynısını dusundumm ama tekrar yaptırmama gerek yok sanırım dr a gıttımde 10 gun olmus olucak reglm gecelı sanırım bebeım duruyosa gözükür dimi :26:

ama bir gariplik var ,arkadaşında dediği gibi 2 günde bir iki katına katlaması gerekir bu çok önemli bence bekleme hemen bir doktora git bugün,çünkü benimde çok düşüktü doktor iki gün üstüste test yaptırdı ,ikiye katlaması gerekir dedi ve de ikiye katladığını görünce hamile olduğuma karar verdi

ama bir gariplik var ,arkadaşında dediği gibi 2 günde bir iki katına katlaması gerekir bu çok önemli bence bekleme hemen bir doktora git bugün,çünkü benimde çok düşüktü doktor iki gün üstüste test yaptırdı ,ikiye katlaması gerekir dedi ve de ikiye katladığını görünce hamile olduğuma karar verdi

dr umda aynı şeyi söledi ultrasonda baktı.. çünkü benim adetim hiç şaşmaz yıllardır aynı tarihte olurum acaba baska bı rahatsızlıgımmı var dedimm allttan muayene etti bır problem yok gec dollenme oldugu ıcın yavas ilerlemiş olabilir dedi kese gorunmuyo küçük olabılır dedii ne bilimm artık persembe gunu 10 gun gecmıs olucakk bu defa sanırım cıkar ne varsa :KK43:

X