Cilt Bakımı Ürünleri silisyum ile kaybedilen kolajen geri gelebilir.tanıdık pf.dermatolog önerisi arkadaşl

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Zararı şu b 12 vitamin eksklgi yapıyor braz içilince.
Tamam at kurugu yagi aliyrm yarin hemen icmiyicem surucem demi gunde bir defa canim anlatayim benim yuzum onceden iydi kilo verdim coktu yanaklarm ice cokuk elmacik keniklerm var ve herkez yuzumun zayifladigini soyluyor aynaya bakma istemiyorum birde almacik kemiklerm fazla oldugu icin yanaklarim iice cokuk duruyo eskiden boyle deildiama kilo vermemde bi etki oldu tabi ama kilo alsamda artik yuzden alamiyorum

canım yag alma drek otunu al .o şeki kulan.hem at kuyrugu otunun yagı var mı blmyrum .sen otnu al .ben otnu kullandm kaynar suya atp 5 dk dmldm yüzüme sürdüm 1 ayda taş çatlasa 6 7 bardak içtm bide sen zayıflıktan öyle olmuş.zmanla dolar orası hem

Simdi aldim otu canim fiyatida cok uyugundu bu otu ne kadar suda kayanaticam haftada kac kere yuzume surucem k.bakma surekli soru soruyorum bende

Simdi aldim otu canim fiyatida cok uyugundu bu otu ne kadar suda kayanaticam haftada kac kere yuzume surucem k.bakma surekli soru soruyorum bende

YOK sorun degl canım.kaynayan suya 3 4 tatlı kaşgı at .karıştır altını kapt 5 dk öyle demlensn çay gbi demleyceksn iste.
Yapmadan önce yüzüne herzman peeling yap .
Peeling yapcgn içinde haftada yaglıysa 2 kuruysa 1 kere yap.ardından bunu kullan.

Haftada bi iki kere yaparim peki yuzumde ne kadar sure bekliyicek

canım b12 eksikligi sac dokulmesı ve bazı diğer sorunlara sebep oluyo ciltte tırnaklarda vs.içmesem de yuzume kompres yaparak uygulasam nasıl olur b12 sorunu yasamak ıstemıyorum,sac dokulmesı daha beter

Canim hayla daha kullanymusun at kuyrugunu kullnmi bittikten snra yuzun eski galinemi donuyor?

canım b12 eksikligi sac dokulmesı ve bazı diğer sorunlara sebep oluyo ciltte tırnaklarda vs.içmesem de yuzume kompres yaparak uygulasam nasıl olur b12 sorunu yasamak ıstemıyorum,sac dokulmesı daha beter
Oda olabilir ben zaten çok içmedim harici olarak kullandım bişey olmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…