Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri silikon örnekleri

matemm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2013
3.112
947
34
Kızlar doğal yollardan göğüslerimize bakımlar yapmaya devam ediyoruz,kimi zaman moralimiz bozulsada silikon düşünmeyenler için başka çarede yok..
ben bi siteden bi kaç örnek buldum sizlerede fikir olması açısından...aslında amacım önceki hallerini görebilmeniz..
Bu işin sonunda ne olur bizde bi gün silikon yaptırırmıyız bilmiyorum ama görmek faydalı olur diye düşündüm.burdaki cc ler biraz fazla 350-400 cc gibi..

ve bizim halimiz ne olacak bilmiyorum..umudum bazen çok artıyor dolgunlaştılarda..bazende umutsuz oluyorum en fazla ne kadar büyür böyle diyorum..kafam karışık :/

Ayy bende ilk hallerdeki tahtalar gibiyimm ama sakin dedi genel cerrahi bi tanidik doktor var aradimda sordumm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bi sure sonra zararli oluyormus evlensiginde cocuk icin senin icin falan estetikcilere bakma dedi onlar oyle para kazaniyor tabi bisi olmaz derler dedi

Kızlar 2 ve 3 numaradakilerin silikonsuz halleri varya onlar 75 beden gibi benim o kadar olsalar yeticek bana çünkü derdim düz olmiyim yeter diğerleri aşırı büyük isteyen yaptırır tabi ama daha durun kızlar 6 ayımız var daha bunlara şimdiden bakarsanız pes edersiniz devam edelim lütfen

Silikonu dusunmek istemiyorum sonucta en kotu kendi bedenimize saygi diyucaz silikonun asil amaci kansrden alinan gogusler ici. Kadinlarin psikolojik rahatlamasi amaciyla . İci bos alinan bi gogusun yerine takililir ama boyle sahsen dusunmuyorum artik ben

Göğüs dokusu olanın masajla veya doğal yöntemlerle belki bir nebze büyür ama biz olmayanların öyle bir şansı yok. Estetik tek çözüm..

Ay canım çok sağol güzel şeyler paylaşmışsın. En azından neyim ne olabilirim gibi bir örnek var artık elimde. Ama ben estetik olmam gibi geliyor bu kadar da büyük istemiyorum açıkçası ben. Benimkiler 4 tekilerden az daha küçük önceden şekli şemali pek yoktu şimdi bunlara benziyorlar. Bakalım altı ay sonunda hangi resmi yakalayacağım

evet bende örnek olsun diye koydum fakat burdaki silikonlarda cc ler biraz fazla dediğim gibi 350-400 cc zaten büyük göğüs demektirki biz onu istemiyoruz..
75 beden dolgusuz bir sütyeni doldurduğum gün tamamdır derim ben..fazlasında gözüm yok..

Canım 6 ay derken? Ne kullanıyorsun bana da söyler misin? :26::26::26:

Kızlar aynı protez degistirilmeden ekleme yapilabiliyomu 275 cc iken 300 yapabiliyorlar mi mesala.Yoksa yeni bir protezmi gerekiyor?

benim 3 numaranın ilk halinden azıcık daha büyük ...şu an sporla meme büyütme prgoramı yapıyorum bide doktora gidicem hormonlarda sıkıntı varsa ilaçla büyüyebilir...bunların dışında artık uğraşmiycam silikon taktırıcam...

3 numara kadar olsa bile protez düşünmezdim ben şahsen..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…