Silik test sonrası adet ama yoğun kanama ve pıhtılı:(

Petunyal1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2022
110
48
27
Kızlar post açmıştım silik bir testim vardı leke oldu ertesi gün yoğun bir şekilde kanamalı adet oldum ama her ped afedersiniz pıhtılı hiç böyle olmamıştı sebebi nedir acaba kimyasal gebelik miydi ki
Bu durumu yaşayan varmı aramızda

Benim adetlerim genel olarak pıhtıli olurdu geçen ay silik çizgi gördüm adet günü yaptım içimde kalmasın diye ve belirgin çizgi vardi 4 gün sürdü aksana kadar yoğun degildi bir pıhtı gibi bir şey geldi ozamana kadar bel ve kasık ağrım vardı o geldikten sonra rahatladım ağrılarım geçti hafif kramp gibi ağrı vardı sonra kanama yoğunlaştı pedi dolduru resmen bende kimyasal düşünüyorum bu ay ovulasyon denedim 2 gündür pik di test yaptım bu şekil ama pcos var ve biraz adetim düzensiz bana göre 5 ama günümü de bilmiyorum kanda görmeden heves etmek istemiyorum yanılma payı ama 3 de farklı test aynı değil

Eklentiler

• IMG-20240628-WA0043.jpeg
    53,4 KB · Görüntüleme: 38
Ay vallahi ne zor ne değişik durumlar çabasız kendiliğinden kalanlara öyle şaşkınım ki bizde cart curt uğraşıp duruyoruz Allah hayırlı doğru zamanda nasip etsin ne diyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…