Silik çizgi

gokyuzummmmmmm

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2023
81
4
Hanımlar bu testi ilk yaptığımda birşey görmedim tek çizgiydi aradan bir buçuk saat geçti şimdi baktım böyle olmuş adetime 7 gün var sağ tarafımda batma var sizce hamile olabilir miyim ?

Eklentiler

• 1E5AB3BD-C469-49BA-A2BB-18B8A50955BA.jpeg
    128,2 KB · Görüntüleme: 77
  • 83BD43F5-8C09-4328-ACB7-8BBCB7CDC504.jpeg
    120,3 KB · Görüntüleme: 69
Hanımlar bu testi ilk yaptığımda birşey görmedim tek çizgiydi aradan bir buçuk saat geçti şimdi baktım böyle olmuş adetime 7 gün var sağ tarafımda batma var sizce hamile olabilir miyim ?
Görsel yüklememişsiniz ancak testler 10 dk sonra çöptür. 1,5 saat sonra çıkan kuruma çizgisidir. Daha adet gününüze çok var zaten bekleyin biraz daha

Evet doğrudur teşekkür ederim biraz sabırsızlanıyorum 5 ay önce bi kayıp yaşadım ister istemez heyecan oluyor
Sizi çok iyi anlıyorum bendi yaşadım 50 gün sonra hamile kaldım hemen kalmak için uğraştım ama eşim durdurdu yinede 50 gün sonra kaldım. 7 aylık bi kızım var allah sizede nasip etsin inşallah.

Sizi çok iyi anlıyorum bendi yaşadım 50 gün sonra hamile kaldım hemen kalmak için uğraştım ama eşim durdurdu yinede 50 gün sonra kaldım. 7 aylık bi kızım var allah sizede nasip etsin inşallah.
Rabbim size bağışlasın evladınızı inşallah çok teşekkür ederim o kadar üzücü ki

Erken gebelik testinden yapın isterseniz, ilk yaptığınızda çıkarsa silik pembe çizgi o zaman hamile olma olasılığınız çok yüksek. Benim öyle çıkmıştı

Hayır onu demiyorum. Bebeğinizi kaybettiniz ya hamilelik iğne veriyorlar. Kan pıhtılaşması olunca kalbi duruyor ya onu engellemek için. Benim doktorum verdi 9 ay boyunca kullandım. Siz niye düşük yaptınız
Benim bebeğimin de kalbi durdu ama doktorum hiçbirşey vermedi bana iğnedende bahsetmedi hiç

Erken gebelik testinden yapın isterseniz, ilk yaptığınızda çıkarsa silik pembe çizgi o zaman hamile olma olasılığınız çok yüksek. Benim öyle çıkmıştı
Dün yaptmıştım onda direk çıkmıştı aslında ama yorumlarda predictör yanıltıyo yazmışlardı emin olamadım bugün kaset yaptım

Bende regliye 5 gün kala yapmıştım aynı böyleydi 4 gün kala daha belirgin oldu sonra lan verdim 49 çıkmıştı. Bence hergün tekrarla ama en garantisi kan ver betaya baktır derim. Hakkında hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…