Silik çizgi

buusur

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2023
48
10
30
Merhaba kızlar😊 adetime beş gün var dün lavaboya gittiğimde birkaç damla açık renk leke gördüm hemen peçete ile sildim evet toz pembe lekelenme vardı yerleşme kanaması olabilir mi diyr içime şüphe düştü eve geldiğimizde erken gebelik testi yaptım kuruma falan değil hemen foto çektim yalnız ben burdan okuduklarımdan dolayı bu teste güvenemiyorum herkes bu testin iki çizgi çıktığını söylüyordu aralıkta kimyasal geçirmiştim umarım doğru görüyorumdur sizlerden yorumlarınızı bekliyorum bu teste güvenmeli miyim adetten beş gün önce çift çizgi gören varmı birkaç gün sonra kan vereceğim

Eklentiler

• BA30E4E4-4490-4FD1-84E2-BBEF7A4806F3.jpeg
    BA30E4E4-4490-4FD1-84E2-BBEF7A4806F3.jpeg
    64,4 KB · Görüntüleme: 181
Merhaba kızlar😊 adetime beş gün var dün lavaboya gittiğimde birkaç damla açık renk leke gördüm hemen peçete ile sildim evet toz pembe lekelenme vardı yerleşme kanaması olabilir mi diyr içime şüphe düştü eve geldiğimizde erken gebelik testi yaptım kuruma falan değil hemen foto çektim yalnız ben burdan okuduklarımdan dolayı bu teste güvenemiyorum herkes bu testin iki çizgi çıktığını söylüyordu aralıkta kimyasal geçirmiştim umarım doğru görüyorumdur sizlerden yorumlarınızı bekliyorum bu teste güvenmeli miyim adetten beş gün önce çift çizgi gören varmı birkaç gün sonra kan vereceğim
Bu çizgiye bakılırsa adetinize 5 günden az var
Diğer aylardan bi tık erken yumurtlamış olabilirsiniz
Tebrik ederim🌺

Ağır bir nezle geçiriyorum ilaç kullanmadığım için hastalığım da geçmiyor şüphe gitsin diye kan verdim kızlar🌸 hayırlısı bakalım 🙏🏻

Ben bu testten defalarca aldım çıkmadı kaset testte gördüm o yüzden için rahat olsun güven 😂

Çizgi hemen çıktıysa güvenin ben beş gün kala silik çizgi ile öğrendim iki gün kala da kan verdim

Ben 11 gün kala silik bir kaç saat sonra silik cizgi gördüm mide bulantisiyla şüphelerim vardi bir kaç gün sonra tekrar test yaptım aynı böyle çıktı adetime bir hayat kala kan testi verdim değer biraz düşük çıktı ikinci testi vereceğim eğer yükseliş varsa gebelik var bende bekliyorum.

Benimde silik çıktı ama dün açık kahve rengi leke geldi iki damla peçeteye silince bişey yok bugünde aynı şekilde oldu adet günüm dün ya da bugün kasıklarımda Ağrı var sizce gebelik mi

Eklentiler

• B72AE709-806A-4AE7-8CD5-7DD13E311691.jpeg
    B72AE709-806A-4AE7-8CD5-7DD13E311691.jpeg
    103,8 KB · Görüntüleme: 109
Benimde silik çıktı ama dün açık kahve rengi leke geldi iki damla peçeteye silince bişey yok bugünde aynı şekilde oldu adet günüm dün ya da bugün kasıklarımda Ağrı var sizce gebelik mi
En iyi sonucu kan testi verir kan verin netleşsin

X