Silik çizgi ve adet gecikmesi hamilelik olabilir mi?

Burcucummm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2024
33
97
29
Merhaba, şubat ayından beri grubu yakından takip ediyorum 2 gün adet gecikmesi yaşadım testim de silik çizgi var eşimin spermlerin de hareket sorunu olduğu için emin olamıyorum pembe çizgiyi de hamile kabul ediyor muyuz? Malesef kimsem yok soracak o kadar negatif gördüm ki insanları heyanlandırmak istemiyorum yardım edebilir misiniz. Testin markası laboquik
IMG_20240718_074653.jpg

Canım tebrik ederim teste göre hamile gözüküyorsun yine de kesinleştirmek için gidip kan ver bugün

Merhaba, şubat ayından beri grubu yakından takip ediyorum 2 gün adet gecikmesi yaşadım testim de silik çizgi var eşimin spermlerin de hareket sorunu olduğu için emin olamıyorum pembe çizgiyi de hamile kabul ediyor muyuz? Malesef kimsem yok soracak o kadar negatif gördüm ki insanları heyanlandırmak istemiyorum yardım edebilir misiniz. Testin markası laboquik Eki Görüntüle 3454060
Baya belli bir şekilde var hem de bence kan vermelisin canım hayırlısı olsun sizin için şimdiden

Merhaba, şubat ayından beri grubu yakından takip ediyorum 2 gün adet gecikmesi yaşadım testim de silik çizgi var eşimin spermlerin de hareket sorunu olduğu için emin olamıyorum pembe çizgiyi de hamile kabul ediyor muyuz? Malesef kimsem yok soracak o kadar negatif gördüm ki insanları heyanlandırmak istemiyorum yardım edebilir misiniz. Testin markası laboquik Eki Görüntüle 3454060
Yaaa tebrikler🥰 ben öğrendiğimde bundan daha silikti 🤗

baya net bir cizgi bence hamilesin hayırlı olsun gecikmede varmış direk kan verin kesinleşsin

ne kadar süredir deniyordunuz bu ay değişik bişey yaptınız mı
2 yıldır evliyiz 1 senedir deniyoruz eşimin sperm azlığı ve hareket sorunu var yaklaşık 3 aydır keçi boynuzu ununu yoğurt ile karıştırıp yedi sabahları da keçi boynuzu özü içti bol bol kabak çekirdeği de tükettik, bu ay hiç takip etmedim saldım hiç bakmadım ovülasyon gününe 2 günde bir ilişkiye girdik ama görev olarak değil doktor böyle sanki böyle bir görev gibi yaparsan olmaz demişti sanırım bu ay bunu başardım uzun oldu kusura bakmayın lütfen 🙏🏻

2 yıldır evliyiz 1 senedir deniyoruz eşimin sperm azlığı ve hareket sorunu var yaklaşık 3 aydır keçi boynuzu ununu yoğurt ile karıştırıp yedi sabahları da keçi boynuzu özü içti bol bol kabak çekirdeği de tükettik, bu ay hiç takip etmedim saldım hiç bakmadım ovülasyon gününe 2 günde bir ilişkiye girdik ama görev olarak değil doktor böyle sanki böyle bir görev gibi yaparsan olmaz demişti sanırım bu ay bunu başardım uzun oldu kusura bakmayın lütfen 🙏🏻
umarım sağlıkla ilerler canım darısı ben dahil tüm istiyenlere 😍🙏

X