Silik çizgi gördüm hamilemiyim yardım edin kızlar :(

cadiiii37

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2011
53
2
sat tarihim 29 ocak 19 subat aksamı kustum bu sabahta miğdem bulanıyor iştahım açık beya hem tatlı hem tuzlu yiyorum canım hem tatlı çekiyor hem tuzlu hamile kalmaya çalışıyorum 4 aydır beri bu sefer tuttu gibime geliyor dayanamayıp gebelik testi aldım yaptım hassas testlerden değildi silik çizgi var bi kere daha silik çizgi mağduru olduğum için korkuyorum yardım edin arkadaşlar dün yaptığımda silik çizgi görememiştim bu sabahta şeytan dürttü resmen eşiminde doğum günü belki dedim ona hediye olarak gelmiştir diyede silik çizgiyide görünce umutlandım ne yalan söyliyim umutlanmasııını istemiyorum bi kere hayal kırıklığı yasadı benim yüzüme :KK43: korkuyorum ya adetime şuan bugünü saymazsak tam 1 hafta var yumurtlama tarihimide hesapladım 12 14 bu aralardaydı kasık ağrılarımdan anlıyorum yumurtamın çatladıgıını düzenli 1 gün arayla ilişkide bulunduk hayırlısı.

sat tarihim 29 ocak 19 subat aksamı kustum bu sabahta miğdem bulanıyor iştahım açık beya hem tatlı hem tuzlu yiyorum canım hem tatlı çekiyor hem tuzlu hamile kalmaya çalışıyorum 4 aydır beri bu sefer tuttu gibime geliyor dayanamayıp gebelik testi aldım yaptım hassas testlerden değildi silik çizgi var bi kere daha silik çizgi mağduru olduğum için korkuyorum yardım edin arkadaşlar dün yaptığımda silik çizgi görememiştim bu sabahta şeytan dürttü resmen eşiminde doğum günü belki dedim ona hediye olarak gelmiştir diyede silik çizgiyide görünce umutlandım ne yalan söyliyim umutlanmasııını istemiyorum bi kere hayal kırıklığı yasadı benim yüzüme :KK43: korkuyorum ya adetime şuan bugünü saymazsak tam 1 hafta var yumurtlama tarihimide hesapladım 12 14 bu aralardaydı kasık ağrılarımdan anlıyorum yumurtamın çatladıgıını düzenli 1 gün arayla ilişkide bulunduk hayırlısı.

CANIM MERHABA AYNI ŞEYİ YAŞAYAN YAKIN BİR ARKdasım var onyuzden yazıyorumm.oda aynı sekılde sılıkcızgı gormus deılm sanmıs ama hamıleydı sımdı 3 aylık oglu var:) doğdu bıke sana sunu soleyım eşıne hemen soyleme bence sen emın olmadıkca eger gıdebılrsen bı hastaneye gıt ve kan testı yap ne olurne olmaz emın ol ve oyle soyle yınede ben fıkrımı soyleyım ınsallah:) hamılesın

CANIM MERHABA AYNI ŞEYİ YAŞAYAN YAKIN BİR ARKdasım var onyuzden yazıyorumm.oda aynı sekılde sılıkcızgı gormus deılm sanmıs ama hamıleydı sımdı 3 aylık oglu var:) doğdu bıke sana sunu soleyım eşıne hemen soyleme bence sen emın olmadıkca eger gıdebılrsen bı hastaneye gıt ve kan testı yap ne olurne olmaz emın ol ve oyle soyle yınede ben fıkrımı soyleyım ıns:emir_bebek:allah:) hamılesın
Ay insallah canim ya :) cok istiyorum bu bebegi

İnşşalah Hamılesndır hemen GIt ozelde bı kan ver ıstıyorsan :KK70: Bende silik çizgi magduruyum
:KK43: umarım senın bebbiş vardır

slm kızlar ben de adetime 5 gün kala şüphelendim ve idrar testi yaptım silik ama belirgin çizgi cıktı, sonra inanamadım 2. kez yaptım yine aynı şekilde cıktı. bel ağırısından ölüyorum 1 haftadır, normalde bel fıtıgım var yorulunca falan hep agrır ama 1 hafta 10 gündür çok tembelim yormadım da kendimi :) sol kasıgım ağrı yapıyor sürekli, ha bu arada göğüslerimde de hassasiyet var ve iştahım çok açık :) Sat 01 şubat, bat 28 şubat

adetime 2gun var bakalim karnimin altinda çökük var yuvarlak bi sekilde bariz belli oluyor neden acaba bilmiyorum

X