ŞİLE

sezence

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2009
36
0
Arkadaşlar eğer huzurlu,sakinüdoğayla içiçe vede kesenize uygun bir tatil hayal ediyorsanız tercihiniz şile olmalı.fenere çıktığınızda uçsuz bucaksız bir deniz,kumsalda müthiş bir kum[türkiyenin 2. kumu belgelenmiş],köylerinde doğal kahvaltı,harika bir yaz.daha ne olsun ki.benim tek tercihim herkesede tavsiye ederim...iyi tatiller

her yaz şiledeyim huzur bulduğum yer ...
ayşem kalacak yer çok oteller falan uygun fiyatta pansiyon falanda var...

klas otel var mesela canm.bu normal bi otel...daha güzel otelleri de var şile merkezinde

3tane gece egleneblcegnz yerler var...dgerleri uyduruk :))

çok sakin bi yer,ama görülcek başka güzel yerler var diye düşünüyorum :))

bende turla gitmeyi planlıyorum
haziran ayında hafta sonu 1 gecelik bir tatil şile agva polanez köy

Bizde bu hafta sonu havalar bozmazsa arkadaşlarla Ağva'ya gitmeyi düşünüyoruz. Daha önce hiç gitmedim inşallah pişman olmayız. a.s

Arkadaşlarla kalabalık gidecekseniz eğlenceli olabilir.Nehrin kenarındaki otel vs yerler gerçekten güzel ama bunun dışında ağvada yapılacak bişey yok malesef.Nehir kısmı güzel ama

kızlar agva gercekten cok gusel ama bı antalya gıbı olamaz
bıde agvada tatıl planlıyorsanız hazıran 15 ten once denıze gıremezsınız
agvada hayat genelde temmuz basıda baslar.
okullar kapanmadan agvada hayat nerdeyse yok denebılır
bır agvalı olarak orayı ıyı bılen bırı konusuyor

Evet arkadaşlar dediğiniz gibi pek fazla yapıcak bişey yok ama doğayla baş başa olmak çook güzel. Gidip görmeye değer diye düşünüyorum.

bende şileye yakın oturuyorum sık sık gideriz şileye.herşeyden önce doğasına,şehir gürültüsünden uzak,mütevazi oluşuna hayranım

şuan şiledeyim deniz çarşaf gibi dümdüz hava süper...
arkadaşlar şilede hayat okullar kapandıktan sonra başlıyor ben şuan şilede yazlıktayım yavaş yavaş sezon açılıyor çoğu gece kulüplerinin yaza merhaba açılışını yaptık...
ayrıca şileye çarşıya çk güzel bir mekan açıldı eğlenmek isteyenlerin yeni adresi orası olabilir bulursam resmini ekleyeceğim...daha çok dikkat çekici olabilir belki resimlerle tanıtırsak...

Şileye bir saatlik mesafedeyim ve hafta sonu bir günde olsa kaçamak yaparım :)
ınanılmaz bir rahatlık veren havası var,denizide oldukça güvenli,sahil güvenlik görevlileri inanılmaz çok hassaslar ve alakalılar.yerimseniben

bende şile akçekese köyünü tavsiye ederim harika bir yer kandi özel pilajı var
kumu harika ama şile merkezden sonra 20 km sanırım baya mesafesi var.

selam kızlar ağvada nehire yakın uygun otel biliyor musunuz?şöyle öğrenci bütcesine göre ...

X