Sılam gelın oluyor

KapicininBitliKizi

Guru
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2007
2.998
23
senağlamasenağlamaBugun msn de konustum sılam33 yenı nıkıyle s&s arkadasım canım cıgerım evlenıyor ve ben bugun son kez msnde konustum ve 1 ay yok cokk agladım ya ılk kez aglaım bırısı ıcın ya ben kendı dugunumde aglamadım sılama agladım almanyadan yarın yola cıkacaklar ve turkıyeye gelıcek sılam gelınlık ne gusel yakısıcak sana bılıyorum canım arkadasım benım o yesıl gozlerıne ne dıyımkı canım benım ınsaalah mutlu mesut bır evlılın olur selcuk enısten sana ıyı bakar ınsallah bakmazsa bana soyle doferım onu sılam ben sensız 1 ay nasıl yapıcam ya ben kıme gusın ablalık yapıcam kıme sakalascam kımle gulup kımle aglıcam senı tanıyalı 8 ay oldu ama sankı 8 senedır tanıyorum gıbısın senı coooook ozlıcem be kardesım yenıden mutluöluklar bebekım uff ben sımdık kıme msn acıcam actımda kımın adresıne zıplayıp bebkım askum dıye sapıklık yapıcam senağlamasenağlamasenağlamaGELIN OLMUS GIDIYORSUN BANA VEDA ETMIYORSUN :1hug: senı cok ozlıcem yaaaa aglamaktan bı hal oldum sana sevınc bı yandan ozlem bır yandna ufff allahım saglık ve mutluçluk versın bebkıme CABUK GEL EMI TATILINDE SENI COOK OZLICEK BU KAPICI KIZI:a015::a015::a015::: UFFFFFFFF YAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAUFFF BEEE

Allah mutlu etsin arkadaşını canım ya msn den internet yoluyla böyle güzel bir arkadşlık çok güel sizin adınıza ben sevindim .

sılaaaaaaaaaaasenağlama

ağlattın bizi yaaa

hemen 1 ay içinde buraya geliyosun tammmı:eek:klava:

ve biizi sakın unutma senağlamasenağlama:a015::a015:

seni çok özlicesss:a015:

Allah hayırlısıyla gidip gelmesini nasip etsin
hepimiz çok özlicez sılamızı ama ne yapalım o buraya geldiğinde mutlu olacak
bizde onun mutlu olduğunu bildiğimiz için sabırla bekleyeceğiz onu
geldiğinde sevincini kat kat paylaşacağız onunla

sılam iyi yolculuklar Allah'a emanet ol

Allah seni ne yapmasin emi cadim benim yaaa senağlama
Ayyyyyyyyyyyyyy benide aglatiyon ya ne dim sana guzum...
azramin anasi..valla bende seni cok özlicem hemde acaiipppppp senağlama
merak etme hep aklimdasin,maliye söle sana ii baksin ben yokken.. eminim su 1 ayda cok aklima gelcen...sende diger canlarimda.. off ne zormus nan bu ayrilik. senağlama

bi gelinlik hakkinda bilgi edinmek icin üye olduydum canimdan can gitti siz hatunlara :asigim:

hepinizi cok seviyorum.. Hele seni sapigim benim mucux ladim..AZRAM sana emanet canim dostum benim :1hug: :a015:

HEPINIZ ALLAHIMA BIRER EMANETSINIZ !!!

Allah hayırlısıyla gidip gelmesini nasip etsin
hepimiz çok özlicez sılamızı ama ne yapalım o buraya geldiğinde mutlu olacak
bizde onun mutlu olduğunu bildiğimiz için sabırla bekleyeceğiz onu
geldiğinde sevincini kat kat paylaşacağız onunla

sılam iyi yolculuklar Allah'a emanet ol

Sagolasin bebegim...benimle mutlulugumu üzüntümü herseyimi paylastiigniz icin hepinize ayri ayri tsk ederim..iyiki varsiniz.iyiki tanimisim sizin gibi catlaklari ya :çok üzgünüm:
ayni vatanda olup size o kadar uzak kalmak cok koyacak bana eminim :1no2:

Silammmmmmmmmmm Silammmmmmmmmmm Silammmmmmmmmmmmmmmm Anladim Anladim Deilsin Anladim Benim Deilsin Anladim Gonlun Sevinsin Olamayiz Senle Gayri Yolumuz Ezelden Ayri Anladim Selcukunsun

Silammmmmmmmmmm Silammmmmmmmmmm Silammmmmmmmmmmmmmmm Anladim Anladim Deilsin Anladim Benim Deilsin Anladim Gonlun Sevinsin Olamayiz Senle Gayri Yolumuz Ezelden Ayri Anladim Selcukunsun

bitanemmmmmmmmm deli gibi severim seni bennnnn..gözüm gibi severim seni bennnnnn..su canima can ederim seniiiiiiiii bidenemmmmmmm :asigim:

Mali Bana Selcukta Sana Kurban Olsun Benim Gibi Hatunu Bulduda
Neyine
Yansinlar Demi Sen Banu Alkan Gibi Hatun Ben Angelina Jolie Gibi Hatun Yasadilar Daha Bu Saaten Sonra Ela Istrle Ancak

X