sıkılıyorum,aglıyasım var

atalay-uxgxur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2008
129
0
49
meltem hanım,nerden başlasam.neolur beni usanmadan okuyun. şu son günlerde etrafımda beni anlayan kimsenin lamadıgını hissediyorum. apartmanda bile gruplaşma var. canları isterse selam verir istemesse kuru gülümseme yeter diyolar. apartmandan inerken kimseyle karşılaşmak istemiyorum. tavırlı duruşları beni mide hastası yaptı. içime ata ata beyimede demiyorum sinir hastası oldum. suratlarını görseni akşam sesmi yaptık yada istemedikleri bişeymi olmuş sinir sinir bakışlarından anlıyorum .dakkasına hastalanıyorum. bakın şişmd cep tel. faturası geldi, 50 ytl. akşam bizimkinme nasıl söyleyecem .üffff şişmdişde bunu tak. niye herşey üstüme geliyo. kafama takıyorum herşeyi.insanlar beni mahfeden.tutarsız davranışları. bana haksızlık yapıyolar kafama takıyorum neden böyle yaptılar diyorum ama sonunda kendimi haklıda olsam haksız hissediyorum.kurtulamıyorum şu olaydan napıcam nedicem yardım edin bana. neolur.dün o kadar dua ettimki Allah'a . kurtar beni bu ileetten Allah'ım diye. yardım neolur

Sevgili Atalay-uğur, tabii Allah'a dua etmek son derece güzel. Ama Allah'a dua etmenin ve beklemenin yerine aktif olarak yapabileceklerinizi uygulamak daha doğru olacaktır. Herşeyden önce şunu sorayım size: neden çalışmıyorsunuz? Neden sadece evdesiniz ve çevrenizle ilgilenmenize yetecek kadar çok boş zamanınız var? Neden cep telefonu faturanızı kendiniz ödeyebilecek bir para kazanmaya çalışmıyorsunuz. Önlisans mezunu olduğunuzu görüyorum. Demek ki bir mesleğiniz var. Mesleğinizi yaparak çalışıp para kazanırsanız, tüm bu şikayetlerinize zaman ve imkan bulamazsınız.
Sağlıkla,
Dr. Meltem Kavcar Sırmalı
www.onlineterapist.com

evet aslında muhasebede çalışıyodum . çocuk olana dek. aslında düşünmüyo diilim hele sizde söylediiniz dahada kuvvetlendim bu konu hakkında. teşekkür ederim vaktinizi ayırdıgınız için sagolun hocam......

sagolun gerçekten.oglum şuanda 2.5 yaşında. benim bir huyum var. bişey bana sıkıntı verir, sıkıntı verir.bi anda hiç ummassınız bir anda karar verir ve kesinlikle uygularım . ta ki o şey sessiz sedasız beni çıgrından çıkarana dek. hiç ummaz kimse karalılıgımın kesinligini. şimdi kafama çalışmayı koydum. ne zaman fırlayacagım bakalım. kafama herşeyi takmayı ne zaman bırakırım ( imkansız...) o zaman psikolojim düzelir. şu kötü zamanları bir atlatsammmmmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…