Bölgesel İncelme Sıkı kollar için

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

Monica

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2010
5.124
228
kızlar, kollarımı inceltmek istiyorum:1no2: naparsam sıklaşır bu kollar?

bileklerim ince çünküüü yakışmıyorr:çok üzgünüm:trafik dersimize yeni mezun bi polis girmişti arkadaşım ve ben hiç ayrılmayızolumunekankayizsmile sınıf ortamında çok mu göze batıyoduk ne polis yani trafik hocamız bizi

kelepçelemek istedi ellerimizi uzattık benim bileğimin ne kadar ince olduğunu söyledi ohaoldumsmile

hatta tuttu şöyle bi sıktı zaten fizik olarakta minyonum ama yukarı doğru kalınlaşıyor kollarım omuzlara doğru napıcam yokmu buna bi çaare:uhm:
bacaklarım biraz dolgun özeliikle üst ksımları ve baldırlarım:KK1:
alt üst eşit değil yani bu yüzden daha kadınsı geliyor bana çok beğeniyorum

bacaklarımıı, keşke kollarım içinde aynı şeyi söyleyebilsemm.....:çok üzgünüm:

dambıl falan çalış derim ben... veyatta lahana yağı sürüp streçleyip dambıl çalış :)

dambıl çalışmalısın... 1 2 kiloluk 2 tane dambıl al ve hergün düzenli olarak... günde 3 kez egzersiz yap... ağrıyana kadar yap... hangi egzersizleri yapcağını nette bulabilirsin

ya benim kollarım sıkı voleyboldan ama allah bi omuz ve bi kol vermskı sormayın bileklerim cok ince 15 cm kollarım cok kalın cok orantısız=(=( dambıl sıkılastırmak ıcın ıyı gelır bence ınceltmek ıcın ne yapmak lazım bılen var mı=(=(=(

kızlar bende kiloluyum ama vücudum orantılı.üst kolum hariç orası öyle bi kalın ki vücudumdan ayrı duruolarrr

off aynı sorun bende de var bilekler ince üste doğru kollar acayip kalınlaşıyor off yaaa...

konuyu beş ay önce açmışm daha bn hçbişy yapmadm üst kolum hala kaln:KK30:

Ayy sevineyim mi üzüleyim mi bilemedim şimdi. Ben de aynı dert içindeyim maalesef vücudumda tek şişman yer kollarım ve çok kötü duruyor. ama yalnız olmadığıma da sevindim:KK53: Kilo versem de incelmiyorlar. dambıllar da kas yapıyor bu sefer hiç incelmiyorlar. DÜğünüme az kaldı şişman kollar berbat duruyor ne yapsam bi akıl verin :KK50::KK43:

Bu sorun için yapacağınız şey şu 1.5, ve 2.5 kglik iki çift dambıl alın. Ondan sonra da itnernete girip biceps ve triceps hareketleri yazın , o hareketleri bu dambıllarla 3X15 şeklinde yani 15 tekrarlı 3 set yaparak haftada 3 kez tekrarlayın. Eğer kilonuz iyiyse aynı beslenmeye devam edin. ama kilonuz da çok ise harcadığınızdan daha az kalori alın ki vücudunuz yağlarınızı enerji olarak kullansın.

benim kollarım sporcu kolları gibi oldu bu sene çok garip ya.herhangi bir sporda yapmadım kaslı olmuş.narin olsun istiyorummm

benim kollarım sporcu kolları gibi oldu bu sene çok garip ya.herhangi bir sporda yapmadım kaslı olmuş.narin olsun istiyorummm

yaseminsu'cum bende istiyorumki fazla kas yapmadan sıkılaşsın kollarım .yaz yaklaşıyor artık bişeyler yapmak gerek.bu kollarla nereye kadar?
bugun alışveriş yaptım ama aldıklarım içime sinmedi kollarıma fena halde takığım!:KK47:
eriticem bunları istemiyorum:84:

X