Şikayet sitelerine bakmadan ürün almayın!

Zehrayenihayat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2015
1.731
1.728
Kızlar şikayet sitelerine bakmadan kesinlikle ürün almayın hele ki büyük şeyler. Hem ürünün kalitesi hem de aldığınız firmanın güvenirliliği ve ilgisi ile ilgili en doğru bilgiye şikayet sitelerinden ulaşabilirsiniz. Kk da da sağolsun bazı arkadaşlar yazıyorlar burdan da bakın.

Kızlar şikayet sitelerine bakmadan kesinlikle ürün almayın hele ki büyük şeyler. Hem ürünün kalitesi hem de aldığınız firmanın güvenirliliği ve ilgisi ile ilgili en doğru bilgiye şikayet sitelerinden ulaşabilirsiniz. Kk da da sağolsun bazı arkadaşlar yazıyorlar burdan da bakın.

İnternetten ürün mü aldınız?

İnternetten ürün mü aldınız?
Evet maalesef ama internetten çok alışveriş yaparım bu sefer bir arkadaşımın memnun olduğu ürünü aldım üstelik ama mağdur oldum. Bebek arabası almıştım. Şu an siteden cevap beklediğim için marka ve site adı vermek istemedim.

hepsiburada.comdan alıyorum gayette memnunum...
hem kaliteli hemde fiyata uygun... burda aynisindan baksam iki katı pahalı.. eee bizde nabiyoruz da hepsiburada.comdan alıyoruz. :)
evkurdan alirdim artık almiyorum oradan da almayin derim:) şikayet var a baktim bazilari evkurdan memnun degilmiş.

hepsiburada.comdan alıyorum gayette memnunum...
hem kaliteli hemde fiyata uygun... burda aynisindan baksam iki katı pahalı.. eee bizde nabiyoruz da hepsiburada.comdan alıyoruz. :)
evkurdan alirdim artık almiyorum oradan da almayin derim:) şikayet var a baktim bazilari evkurdan memnun degilmiş.

Evkur zaten her ürünü piyasa fiyatının çok çok üstüne satıyor. İnsanlara karşı saygısız. 1500 liralık ürün için bile yok o kefil, yok o maaş dökümü yok bilmem nesi.

aynen bende bakiyorum artik..site guvenilirmi urunu zamaninda teslim ediyormu arastirmak lazim
güvenilir bir site.. alışverişi hepsiburada.com dan yapıyoruz başka siteye bakmıyoruz eşim de bende hepsiburadan bakiyoruz herşey başka yerden geliyor. eşimin telden haber veriyo bu saatte bu günde gelecektir gibi.. gayet memnunum çok şükür:)

Evkur zaten her ürünü piyasa fiyatının çok çok üstüne satıyor. İnsanlara karşı saygısız. 1500 liralık ürün için bile yok o kefil, yok o maaş dökümü yok bilmem nesi.
evleenirken yemek takımlari evkurdan aldim.. öde öde bitmedi ptt konusu çok sıkıntı çektim. ama ödeme tarihi bitince baya uğraştirdi bitti haberini 2 ay sora aldim. bi dahada almadik eşim de bende memnun kalmadik. alışveriş merkezlerde büyük sıkıntı oluyor maalesef:KK43:

X