şikayet panosu açılsın lütfen....

ibet

ağır işçi
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2008
784
1
52
yetkili arkadaşlardan ricadır.......... şikayet panosunun açılmasını isteyen arkadaşlarım burada belirtiniz ki panomuz açılsın.....son zamanlarda ürünü ayırtıpta almayan,hatalı satılamayacak ürünler sunan arkadaşları burada belirtmemiz gerekiyor......aslında bu işler baştan doğru yapılsa bu tarz panolara hiç gerek olmayacak...yinede karşılaşıyoruz bu gibi durumlarla...ben şimdi benden ürün ayırtıpta alacağım diyen ürünü 15 20 gündür bekleten bu sorumsuz arkadaşı nerede bildireceğim..bugün bana yarın başkasına gider bu iş böyle.....bu panoyu açalımki hata yapan orda belirlensin bir dahada aynı hatayı yapmasın..ve başka arakadaşlarda bu kişiyi tanısın...bunun gibi sorunlu olan durumları bildirmek istiyoruz..ben ve benim gibi düşünenleri buraya davet ediyorum.............................tşkler.:enbuyukkk:

bence de açılsın. ürününün eksiğini kusurunu belirtmeyenleri bildirebilmek için.ya da kyduğu ürünü daha iyi anlatmasını sağlamak için.bu kadar rahat davranamazlar herhalde

ürünün parasını almadan ayırtmayın arkadaşlar...
bende karşılaşıyorum....
hatta sürekli burda olan üyenin biri birşey ayırttı bende üzerine gitmedim ilgilenmedim...
kendisine,ürünün alıcı olduğunu söyledim yine cvp vermedi...
ben ne yaptım ?
sattım :)
ama kendisinin topiğine bile bakmıyorum...
kimbilir belkide yüzü kalmadı cvp vermeye asalak :)
ürününüzü ayırtmayın parayı almadan bence yani...
yoksa hazır alıcıdan da oluyoruz....

gamzecim böyle kelimeler kullanmayalım bence..
herkezin yaptığı kendine ..
anlat ama kırıcı kelimeler kullanma

ne biçim konusuyorsunuz ya??
Allah aşkına siz işi iyice ticarete dökmüş ve kabalaşmakta hiç sakınca görmüyorsunuz
ne kadar ayıp....
şu uslup yakısıyo mu hiç???

evet bence de söylemeye kalksan çok çıkar. mesela birisi de bana bişeyler sordu şu da var mı bu da var mı diye msn den ben küçük bebekle kalkıp bir sürü eşyayı kolilerinden çıkardım.sonra da geri dönmedi. msn de de bir sürü meşgul etti mesela . kendisi anne olunca çok iyi anlayacak ne demek istediğimi. en azından arkadaşım bunlar bana uymadı diye nezaketen cevap bırakabilirdi!............ dimi yani

evet arkadaşlarım ................. fundaya katılıyorum.................kırıcı kelimeler kullanmadan derdimizi yazalım............bize , kadınlar kulübünün üyelerine yakışır şekilde belirtelim her derdimimizi tasamızı......:enbuyukkk:

gamzecim böyle kelimeler kullanmayalım bence..
herkezin yaptığı kendine ..
anlat ama kırıcı kelimeler kullanma

ne biçim konusuyorsunuz ya??
Allah aşkına siz işi iyice ticarete dökmüş ve kabalaşmakta hiç sakınca görmüyorsunuz
ne kadar ayıp....
şu uslup yakısıyo mu hiç???

önce şikayet panosunu amacına uygun kullanmayı öğrenip sonra istekde bulunun..
şikayet panosu açıldı da ne oldu tıpkı buradaki gibi üsluba dikkat edilmeden karşılıklı atışmalar ve taraftarların olaya müdehalesi ile amacı dışında kullanılmaya başlandığı için kapandı..
görünen o ki tarih tekerrürden ibaret
..:sm_confused:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…