* şikayet * kapanan instagram hesabınızı en geç 72 saate 1000 tl ye aktif hale getireceğini söyleyen aacomebackk ahmet aygün ahmet şen dolandırıcı

Elly41

Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2018
1
0
31
Kapanan Instagram hesabımı 1000 TL'ye en geç 72 saat içinde aktif edeceğini söyleyen aacomebackk kullanıcı adı ve Instagram ismi ahmet aygün olan şahıs (gerçek adı ahmet şen) dolandırıcıdır. Sakın paranızı kaptırmayın. ATM'den para istiyor hesap numarasını girince ahmet şen isimli bir Akbank hesabı çıkıyor. Sadece kapanan hesabınızın kullanıcı adının kendisinin hesabı açması için yeterli olacağını söylüyor baştan her şeyi sordum kimlik bilgisi gerekecek mi en geç ne zaman açılır bütün bunları sormama rağmen hayır sadece kullanıcı adı ve isim yeterli olacak diyor parayı yatırdıktan bir süre sonra sizden kimliğinizle çekilmiş resminizi şifrenizi istiyor. Bu bilgileri vermedim ve dediği süre dolduktan sonra hiçbir şekilde iletişim kuramadım kendisinden şikayetçi oldum süreç başladı. Sizden başka kimse sizin hesabınızı açamaz arkadaşlar sakın kimseye bu şekilde paranızı kaptırmayın... dolandırıcının hesabının resmini ekliyorum

Eklentiler

• IMG_9902.PNG
    IMG_9902.PNG
    384,3 KB · Görüntüleme: 174
İnanmasaydınız keşkee böyle bir şey mümkün değil ki 🙄 adam neci belli değil ya da forumda filan sorabilirdiniz tanıyan veya böyle bir şey yapan var mı diye. Geçmiş olsun artık ne diyelim. 🤷🏻‍♀️

gerçekten acabilen kişiler var kuzenimin kapanmıstı birinden destek aldı 1 gunde acıldı ama böyle referanssız biriyle calısılmaz güven vermez kesinlikle

İyide yani instagram hesabı dediğin nedir ki? Ne gerek vardı 1000 liradan olmaya. Hesabınız kapandıysa instagram yardıma başvursaydınız.

X