Sık İdrara çıkma?

plstgc

Rabbim sana emanetiz..
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2011
275
65
Kızlar ben artık bıktım vallahi. 15-20 dk bir idrara çıkıyorum o yüzden dışarı bile çıkamıyorum .iş yerinde ha bire tuvalete gitmek te olmuyor. İdrar yolu iltihabı olsa diyorum ama onun belirtisi sık ama az miktarda ve tortulu idrar. benimki öyle değil. rengi sarı miktarı da gayet normal hatta bazen su içmeden bile idrara çıkıyorum.gebeliğin ilk ayında anneler sık idrara çıkarmış vücut kendini temizlediği için böbrek çok çalışıyormuş.benim de batıma daha 5 gün var. test falan da yapmak istemiyorum. bunu yaşayan var mı aranızda?geceleri 4-5 defa kalkar oldum lavaboya :26:

Kızlar ben artık bıktım vallahi. 15-20 dk bir idrara çıkıyorum o yüzden dışarı bile çıkamıyorum .iş yerinde ha bire tuvalete gitmek te olmuyor. İdrar yolu iltihabı olsa diyorum ama onun belirtisi sık ama az miktarda ve tortulu idrar. benimki öyle değil. rengi sarı miktarı da gayet normal hatta bazen su içmeden bile idrara çıkıyorum.gebeliğin ilk ayında anneler sık idrara çıkarmış vücut kendini temizlediği için böbrek çok çalışıyormuş.benim de batıma daha 5 gün var. test falan da yapmak istemiyorum. bunu yaşayan var mı aranızda?geceleri 4-5 defa kalkar oldum lavaboya :26:

bende aynı senin gibiyim şu sıralar çok idraraa çıkıyorum rengi sarı tortulu kokulu hatta iltihap vardır diyorum belki ama işte :KK31: yani diyeceğim ümitlenip hayal kırıklıgına uğrcgna bekle derim yokmuş gibi düşünki vrsa çok daha fazla mutlu olasın :) hem ben bekar oldugum halde aynı durum var başka bi şeyde olablr /:

ben de aynı durumu yaşıyorum. çok sık idrara çıkmaya başladım. hamilelikten olduğunu düşünmüyodum üşüttüm sandım ama öle değilmiş :) ama yine de ümitlenmemek adına böle düşünmek lazım.

bnm ilk belirtim sık idrara çıkmaydı çiş durmuodu anem :) 10 dk 1 şaşmaz su bile içmeden gidiodum yani o derece snra şeytan dürttü test yaptım hamileyim inş bebiştendir tatlım :)

X