Sık düşüklerden dolayi Amh Ve Inhibine Testi Yaptiran Var mı?

nurseay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2008
153
1
arkadaslar ben bes tane dusuk yaptim butun tahlillerimin yapildigini soyluyor dr lar en son olarakta amh ve inhibine testinin yapilabilecegini soyledi ve bunun icin randevu verdiler bilgisi olan var mi?

canim bildigim kadariyla amh yumurtalik durumunu beli ediyor banada yapilmisti ama düsük yaptigim icin degil, cocuk sahibi olamadigim ve adet olamadigim icin. ve amh testi en son ve en gelismis test

cok tesekkur ederim canim verdigin bilgiden oturu insallah hayirlisiyla en kisa zamanda kavusuruz bebislerimize canim.

canim bildigim kadariyla amh yumurtalik durumunu beli ediyor banada yapilmisti ama düsük yaptigim icin degil, cocuk sahibi olamadigim ve adet olamadigim icin. ve amh testi en son ve en gelismis test

canim amh testi nasil yapiliyor yani kandanmi yoksa nasil?bilgilendirirsen sevinirim simdiden tesekkurler.

canım öncelikle geçmiş olsun rabbim tekrarını yaşatmasın.ben de 5 düşük yaşadım.yumurtalıklara bakıldı tahlil yapıldı (kanda) ama adı bumuydu bilmiyorum.

cok tesekkurler canim Allah razi olsun Rabbim cumlemize bir daha yasatmasin insallah canim.Bir sonuca ulasabildinmi son durumun nedir?Rabbim bundan sonra artmasin sana da insallah.Heralde dur nette bir dr a sormustum yumurtaliklarin kalitesine bakiliyor dedi.Insallah hepimiz icin hayirlisiolur canim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…