Dudak Makyajı Sihirli Ruj

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

Feba

Hayaller Peşinde... ):
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2010
98
0
Arkadaşlar dün internette gezerken sihirli ruj diye bir ruja rastladım.. Veee bayıldımm...sositososito
Böyle cart yeşil sürünce pembe kırmızı vs. oluomuş...Çok merak ettim.. Kullananlar var mı? Varsa olumlu ve olumsuz tarafları söyleyebilir misiniz ?

Ben kullandım:)hiçbir zararı yok hatta ben çok uyguna almıştım.fakat alıcaksan dikkatli sür çok sürdüğünü anlamıyosun birde çok pembeleşiyo:)az sür

Ben kullandım:)hiçbir zararı yok hatta ben çok uyguna almıştım.fakat alıcaksan dikkatli sür çok sürdüğünü anlamıyosun birde çok pembeleşiyo:)az sür

aa süpermiş.. Bulurum inşallah ben de almayı çok istiyorum kaydirigubbakcemile3

evet ilk sürdüğnde hemen renk vermyo cok sürersenn dudaklarn kpkrmzı olur ve kalıcı yani rengi 1gün rahat kalıyo.. dkkatli kullan derm ben:)

google'a sihirli ruj yazdım kadınlar kulübünde geçen sene açılmış olan konu çıktı:KK1:

bende merak ettim ya bu ruju bulabilirsm alırımkaydirigubbakcemile5

Ayy iyice meraklandım şimdi ... kaydirigubbakcemile3

bunun aynısından watsons da var magic ruj renksiz nemlendirici gibi
sürdükten hemen sonra çok tatlı bi pembe oluyo

erikkr.jpg

Bu yeni bir şey değil ki nerden baksanız 25 yıldır var annem de eskiden sürermiş anlatmıştı bir kere ben bir yerde gördüğümde.kaydirigubbakcemile2

bu ruju 2 tl ye aldım güzel rengi var uzun süre kalıyor. ancak bi kötü yanı var ki birkaç saatten sonra dudaklarınızı sanki kırmızı kalemle boyamışsınız gibi bi renk kalıyor. böyle ilkokulda falan deftere başlık atmak için kullandığımız kırmızı kalemi ıslatıp elimizi boyayınca çıkan o renk var ya işte ona dönüyo :) çözümü de üstünden bir kat daha geçmek ama o zamanda pembeden çok kırmızıya dönüyor. ancak şeffaf parlatıcıyla geçince sorun ortadan kalkıyor. :KK66:

Evet annem de kullanmış ama merak ettim işte :)
Çok zevkli bi ruj galiba opuyorumnanaktan

ilk aldığımda hevesle kullanıyordum ama aylardır sürdüğüm yok

bi ara bi süreyim bari:)

şu wansons lipstick bende işe yaramadı ama bilginiz olsun

kızlar sihirli rujumu sonunda aldım.. Denedim ve çook beğendim :sm_cool:
Hepinize yardımınız için teşekkür ediyorum a.s

kızlar bende bugün tanıştım bu rujla .satıcı elime sürdü yıkadım yıkadım cıkmadı bilmiyorumkismile güzel bişeye benziyo

kızlar bende bugün tanıştım bu rujla .satıcı elime sürdü yıkadım yıkadım cıkmadı bilmiyorumkismile güzel bişeye benziyo

Evet yaa ben hala çok memnunum maşallah :nazar: :dance:

Gerçekten de söylediğiniz gibi hem kalıcı hem besleyici hem ekonomik... Rengi de çok güzel kaydirigubbakcemile3

Hepinize tekrar çok teşekkür ederim kızlaar a.s.

X