Sihirli Değnek

Yok anacığım dayak yemiş gibi her yerim ağrıyor, bir türlü kalkamıyorum yapıştım kanepeye, yemek bile yapmadım düşün artık benim halimi
ay neden öyle oldu ki?

dün öğlen evi topladım süpüremedim.
akşam süpüreyim dedim arkası kırılmış.
eşim yapmaya uğraştı ama olmadı.
böyle durumlarda faraşla bir yerleri süpür hemen yazıver adını. bahaneler yok :))

Tabiki de benden çıkmıştır diye düşünüyorum canım bir geldim ortalığı ayağa kaldırdım sanki.
geçmişi okumadım daha. bulucam suçluyu :)))

kız onu senmi yazdın yani bilgisayarlamı ay ben anlamadım
yok normal kâğıda yazdım canım. onun fotosunu attım. fotoyu ıkı de bır açıp bulup açmak zor gelıur dıye hepınıze de yazın buzdolabınıza asın dedım...

Ben dun yıgıldım. Wc yı temızleyemedım. Dünkü ile bugun kini bir yapıcam inşallah tabe. :) gunaydın sevgıler chentiq
aslında cok detaylı bır seye gerek yok. camasır suyu sıkıp fırçalasan kafı

ben bu hafta eve akşam çok geç gittim.
bugün de öyle olacak.
öğlen de süpürme vs. yapmak canım istemiyor.
sabah yorgunluğu yetiyor.
buzdolabı vs. hepsi hafta sonuna kaldı.

Onu ben yapmadım yani güle bir şey yapmadım. Benden şüphelenmeyinben ödevleri yapıyorum ama yazmıyorum buraya

Haftalık alışkanlık: Kalkar kalkmaz yatak toplama.

1. P pinartn
2. E Elispo uzaktan kumanda ile yapıyorum :)
3. cnntrm kalkar kalkmaz değil de evde olmanın avantajıyla odayı havalandırdıktan sonra topluyorum:)

Onu ben yapmadım yani güle bir şey yapmadım. Benden şüphelenmeyinben ödevleri yapıyorum ama yazmıyorum buraya
bu kismi anlamadim..

Kizlar gunluk odev bildirimini nereye yapiyorux. Her iki topige de ne ctrsi nenpazar bildirimi gelmis.

Camasirimi yikadim, utumu yaptim, yatagim da tum hafta topluydu efem...

Biri haftalik aliskanlik olarak zamaninda yuma ve zamaninda uyanma versin :))

1. chentiq
haftalık alışkanlık +++
günlük ödev +++

2. buble
haftalık alışkanlık --- (eşim sağolsun raporlu evde olduğu için o yatak hiç toplanmıyor buaralar)
günlük ödev +++

13.03.2017 pazartesi günlük ödev dolap/çekmece düzenleme

1.@buble

14.03.2017 salı günlük ödev

çaydanlık/kettle temizliği

1.@buble

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…