Bebek İkinci El Sıfır kutusunda Mamas&Papas Baby Bud Oyuncaklı Portatif Mama Sandalyesi Satıyorum!

drskabukcu

Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2016
69
5
47
1,5 ay önce kardeşime hediye olarak aldığım Mamas Papas Baby Bud oyuncaklı portatif mama sandalyesi'ni satıyorum. Ürün sıfır ve kutusundadır. Kardeşim daha hamile olduğu için hiç kullanılmadı. Büyük mama sandalyesi olduğu için bunu satıp başka birşey almaya karar verdik. Piyasa fiyatı 419 TL. Biz 329 TL'ye satmayı düşünüyoruz. Kaçırmayın derim.
Ürünün özellikleri;
Baby Bud'ın Lime renginde mama sandalyesi oyuncağı kutuya dahil olarak çıkmaktadır. Fiyat avantajı vardır.Lime rengi tek olarak satılmamaktadır.
Baby Bud Mamas &Papas Baby Bud bebeğinizi yemek masanızla buluşturan bugüne kadar tasarlanmış en iyi mama sandalyesidir. Asla kaymaz ve yüksekliği ayarlanabilir ayakları vardır. Arkasında ve altında olmak üzere çoğu sandalyeye güvenlikle bağlayabileceğiniz 2 adet emniyet kemeri mevcuttur. Kolay temizlenebilir tepsisi vardır. Sizle beraber yemek yiyen bebeğiniz artık kendini daha da çok ailenin parçası olarak hissedecektir. Arkasında ki taşıma kulpu ve 1.6 kg hafifliği sayesinde saklaması ve gittiğiniz her yere götürmesi çok kolay olacaktır. Gittiğiniz tüm seyahatlere rahatlıkla götürebileceğiniz Baby Bud sayesinde çocuğunuzu artık restoranlarda ki kirli mama sandalyelerine oturtmak zorunda da kalmayacaksınız. İçindeki çok yumuşak pet sayesinde 6-18 ay arası çok rahat kullanım imkanı sunarken 18 aydan 3-4 yaşına kadar da içindeki pedi çıkarark kullanabilirsiniz.
Neden Beni Satın Almalısın ?
-Benzer ürünlere göre ilk bakışta fark edeceğiniz Mamas&Papas’ın muhteşem tasarımı malzeme kalitesi ve şıklığı. -4 adet kaymaz ayağından ayarlı 3 farklı yükseklik pozisyonu. Çocuğunuzun veya masa ve sandalyenin boyuna göre yüksekliği ayarlanabilir. Bu özellik benzer ürünlerin hiçbirinde yoktur. -Kolaylıkla bilinen çoğu sandalyeye takılır ve sökülür. -Yemek yiyip oyun oynayacağı tepsisi bebeğinizin büyüklüğüne ve kullanım amacına göre (yemek,oyun) 3 farklı genişlikte ayarlanabilir; -Taşıma kulpu sayesinde her yere rahatlıkla yanınızda götürebilirsiniz. Misafirliklerde ve restoranlarda mama sandalyesi aramaya veya temizlemeye son verirsiniz.
Oyuncak_3026927.jpg Oyuncak_3026929.jpg Oyuncak_3026930.jpg Oyuncak_3026931.jpg Oyuncak_3026932.jpg Oyuncak_3026934.jpg Oyuncak_3026935.jpg Oyuncak_3026936.jpg

X