Şifa İçin 🤲

H M

Nirvana
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2015
29.549
86.055
Bu ism-i şerîf hastalıkların şifâsı, illet ve elemlerin kaybolması hususunda çok çabuk tesir eden büyük bir isimdir. Bu ism-i şerîfi zikreden kişiye Allâh-u Te'âlâ her dertten şifâ verir, her beladan âfiyet verir ve onun her hastalığını iyi eder. Kişi bu ism-i şerîfi zikrettiği müddetçe bedenine hastalıklar yol bulamaz.

Her kim (hasta olduğunda veya) bir hastanın yanında 7 kere Fâtiha Sûresi'ni okuduktan sonra bu ism-i şerîfi 422 kere zikreder, ardından da

Ey Allâh! Şifa ver
, (çünkü) şifa veren ancak Sensin. Senin şifandan başka hiçbir şifa yoktur. Ey Allâh! Öyle bir şifa ver ki hiçbir hastalık ve acı bırakmasın.'' duasını okursa, Allâh-u Te'âlâ'nın izniyle o hasta şifa bulur.

OKUNUŞU

(Allâhümme salli alâ seyyidinâ Muhammedin ve alâ âlihî ve sahbihî ve sellim.)
Allâhümmeşfi enteşşâfî lâ şifâe illâ şifâuk. Allâhümme şifâen lâ yuğâdiru seqamen ve lâ elemâ.
(Allâhümme salli alâ seyyidinâ Muhammedin ve alâ âlihî ve sahbihî ve sellim.)

Bu terkibe birlikte başlamak isteyenler katılıma bildirsin birlikte okuyalım.

Bende katılmak isterim ama ismi a'zam duası birde 70000 ya şafi çekiyorum şimdi bu duayı nasıl okuyoruz bir keredemi 422kere okuyoruz birde abdestli mi olmak lazım

Bende katılmak isterim ama ismi a'zam duası birde 70000 ya şafi çekiyorum şimdi bu duayı nasıl okuyoruz bir keredemi 422kere okuyoruz birde abdestli mi olmak lazım
Çok kişi olursak toplardik.. ben tek te okuyorum
Kuvvetli bı şifa duası.. içinde şafi ismi var bolca..
Ve okuyunca kuş gibi oluyorum.

Çok kişi olursak bende katilayim o zaman kızım için inşallah

Reactions: H M
Valla yok canım ama ben faydalanılsin diye attım bu dua beni çok rahatlatan bı dua..
Hergun biraz da olsa okumaya calisiyorum.
Bende okuyayım oyle yapayım kendim okuyayım artık

Olur canim yarın baslayalim o zman

Ben bugün yolculuk yapıyorum o yüzden canım

Reactions: H M
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…