Şifa için ♥️ yardımınıza ihtiyacım var

A R Y A

Naif Çiçek ♥
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2014
6.871
10.450
Kızlar hayırlı sabahlar ❤️

14 gündür hastayım; geçmeyen boğaz ağrısı ( resmen yutkunamıyorum aşırı ağrıyor), karın ağrısı, kemiklerde kırılma hissi, burun ve geniz tıkanıklığı.
14 gün önceye göre antibiyotik kullanmama rağmen kandaki iltihaplanmam baya artmış.
Dün yine 2 serum + tahlillere göre doktor 4-5 gün hastaneye yatıralım dedi.
15 aylık bebeğim olduğu için kabul etmedim, tekrar ilaçlarımı aldım eve geldim ama hiç iyi değilim. Zaten doktor demişti, antibiyotik bir kere kullandın düzelmedi ikinciyle geçeceğini düşünmüyorum kesin tedavi için damardan ilaç tedavisi lazım diye.
Neyse, işte dediğim gibi bebeğim var.
Öyle bir haldeyim ki, boğazımın ağrısından konuşamıyorum. Kelimeler zor çıkıyor.
Daha da kötüleşmemem için biran önce toparlanıp çocuğuma bakabilmem için Ya Şafii okuyabilir miyiz hep beraber?
70.000 Ya Şafii

Dua bizden, Şifa Allah'tan ♥️

penyez83 penyez83

Son düzenleme:
Kızlar hayırlı sabahlar ❤️

14 gündür hastayım; geçmeyen boğaz ağrısı ( resmen yutkunamıyorum aşırı ağrıyor), karın ağrısı, kemiklerde kırılma hissi, burun ve geniz tıkanıklığı.
14 gün önceye göre antibiyotik kullanmama rağmen kandaki iltihaplanmam baya artmış.
Dün yine 2 serum + tahlillere göre doktor 4-5 gün hastaneye yatıralım dedi.
15 aylık bebeğim olduğu için kabul etmedim, tekrar ilaçlarımı aldım eve geldim ama hiç iyi değilim. Zaten doktor demişti, antibiyotik bir kere kullandın düzelmedi ikinciyle geçeceğini düşünmüyorum kesin tedavi için damardan ilaç tedavisi lazım diye.
Neyse, işte dediğim gibi bebeğim var.
Öyle bir haldeyim ki, boğazımın ağrısından konuşamıyorum. Kelimeler zor çıkıyor.
Daha da kötüleşmemem için biran önce toparlanıp çocuğuma bakabilmem için Ya Şafii okuyabilir miyiz hep beraber?
70.000 Ya Şafii

Dua bizden, Şifa Allah'tan ♥️

penyez83 penyez83
Çok geçmiş olsun RABBİM tez vakitte acil kalıcı şifalar versin 🤲🏻 Etiket çok acil durumlarda yapmaya gayret ediyoruz.

Ben sizin için 1.000 Ya şafi okuyacağım Allah kabul etsin aminnnn 🤲🏻

Canim bebegi birakabilcegin biri yok mu ihmal etme bence daha kotu olabilirsin sonra Allah korusun.

Çok geçmiş olsun RABBİM tez vakitte acil kalıcı şifalar versin 🤲🏻 Etiket çok acil durumlarda yapmaya gayret ediyoruz.

Ben sizin için 1.000 Ya şafi okuyacağım Allah kabul etsin aminnnn 🤲🏻
Penyez ben bu zamana kadar beni etiketlediğiniz birçok duaya icabet ettim, zaten acil ve ciddi bir durum olmasa buraya yazma gereği duymazdım değil mi?
Neyse teşekkür ederim, konuyu silebiliyorsam silerim.

Şu anda değişik bir hastalık dolanıyor. Belki covid varyantıdır. Eşiniz de mi bakamaz veya anneniz? Kalıcı hasar bırakabilir yüksek enfeksiyon.

Gecmis olsun bence dr u dinlemeliydiniz. Yani 1 haftada en azindan agrilriniz hafiflemeliydi.
Baska dr a gidin veya doktorunuzu dinleyin

Şu anda nasılsınız? Merak ettim sizi.

Şu anda nasılsınız? Merak ettim sizi.
Bugün tekrar kontrole gittim, ikinci kutu antibiyotik bitmesine rağmen enfeksiyon hâlâ yükselişte...
Hâlâ kötüyüm ve ağrıdan doğru düzgün konuşamıyorum, yutkunamıyorum.
Doktor covid olduğunu düşünüyorum, hastanede damardan tedavi ve takiple detaylı tetkikler şart diyor.
Bebeğimi şuana kadar kimseye bırakmadığım için hastaneye yatma konusunda direniyorum.
Ama gücüm de bitmek üzere, bugün artık bebeğim kucağımda yıkılıp kaldım öylece

Bugün tekrar kontrole gittim, ikinci kutu antibiyotik bitmesine rağmen enfeksiyon hâlâ yükselişte...
Doktor covid olduğunu düşünüyorum, hastanede damardan tedavi ve takiple detaylı tetkikler şart diyor.
Bebeğimi şuana kadar kimseye bırakmadığım için hastaneye yatma konusunda direniyorum.
Ağrı kesici de mi işe yaramıyor? Kuzenim de boğaz ile başlayan şikayeti ve günlerce düşmeyen ateşiyle acile gitmişti. Antibiyotik fayda etmedi, ağrı kesiciler de. Gera*** diye kafeinli bir ağrı kesici ve ateş düşürücü var. Covid zamanında ağır geçirenlere yazıyordu doktorlar. Evde vardı da ona verdim. Öyle toparlandı biraz kendisi.

Hastaneye yatmayı öteledikçe hastanedeki yatış sürenizi de uzatıyorsunuz. Hastalığınız her ne ise daha yoğun şekilde bebeğinize de bulaştırırsınız.

1.000 Ya Şafi okuyup bağışladım. Rabbim tez zamanda güç, kuvvet ve kalıcı şifa versin 🤲

Bence bebegini birak yani iyi bakarlar bebegine sagligindan olacaksın yoksa

X