Şifa İçin Dua İstiyorum

acembuselik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2014
1.665
1.020
Merhaba,
Dün dedeme kanser teşhisi konuldu.
Bu cuma günü tekrar bir işleme girecek ve tüm vücuduna yayılıp yayılmadığına bakılacak..
Eğer yayılmadıysa ameliyatla kurtarılabilir, dedi doktoru...

Sizden Allah rızası için cumaya kadar

112 kere "Allahümme ente'l-melikü'l-hakku'llezi lâ ilâhe illâ ente yâ Allah ve Selâmü ya Kâfi"
3 kere de "Yâ Şifae'l Kulûb" dese o hastanın hastalığı Allah'ın izniyle sıhhate dönüşür.

zikrine devam etmenizi istiyorum. Rabbim tüm hastalara şifa versin, dedemin sonuçları hayırlı haberlerle çıksın. Okuyan tüm arkadaşlardan allah razı olsun.

Merhaba,
Bu cuma günü tekrar bir işleme girecek ve tüm vücuduna yayılıp yayılmadığına bakılacak..

112 kere "Allahümme ente'l-melikü'l-hakku'llezi lâ ilâhe illâ ente yâ Allah ve Selâmü ya Kâfi"
3 kere de "Yâ Şifae'l Kulûb" dese o hastanın hastalığı Allah'ın izniyle sıhhate dönüşür.

zikrine devam etmenizi istiyorum. Rabbim tüm hastalara şifa versin, dedemin sonuçları hayırlı haberlerle çıksın. Okuyan tüm arkadaşlardan allah razı olsun.
yaptım canım. Rabbim Şafi ismiyle şifa versin.

evet canım radyoterapi mi dediler bişey tam aklımda kalmadı bu cuma 9.30 da girecek 1 gibi çıkacak onun sonucu ne zaman çıkıyor hiç bilmiyorum
biyopsi yapacaklardır canım. kanserli bölgeden parça alıp iyi huylu mu kötü huylu mu diye bakacaklardır. radyoterapiye sonra geçerler. çok üzüldüm. ama bakarsın iyi huylu çıkar, bi ametliyatla kurtulur. benim eşimin dedesi de kanserdi; bi ameiyatla kurtuldu, şimdi ben evlenecem diye hepimizi perişan ediyor çenesiyle :)

biyopsi yapacaklardır canım. kanserli bölgeden parça alıp iyi huylu mu kötü huylu mu diye bakacaklardır. radyoterapiye sonra geçerler. çok üzüldüm. ama bakarsın iyi huylu çıkar, bi ametliyatla kurtulur. benim eşimin dedesi de kanserdi; bi ameiyatla kurtuldu, şimdi ben evlenecem diye hepimizi perişan ediyor çenesiyle :)

biyopsi 2 hafta önce yapıldı canım ciğerinde lekeler vardı kötü huylu çıkmış işte :/ cuma günü de vücudun diğer yerlerine atılıp atılmadığına bakacaklarmış, eğer dağılmadıysa sadece ciğerdeyse o kısmı ameliyat ile temizleyebilirlermiş, gerisini şimdilik konuşmayalım demiş doktoru sonuca göre bakalım allahtan gelene boynumuz kıldan ince elden bişi gelmiyo duadan başka allah razı olsun canım inşallah dağılmamıştır da ameliyat olur. biz başka ildeyiz gidemiyorum yanına onun sıkıntısı var biraz bende de

Merhaba,

Çok geçmiş olsun inşallah ii huylu çıkar

X