side yada alanya da otel tavsiyesi

velihan03

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2009
4
0
44
merhaba eşim, ben ve 7 yaşında oğlum temmuz ayı içerisinde tatile çıkmak istiyoruz.antalya ya ilk defa gideceğiz.internetten araştırdığım kadarı ile side ve alanya da oteller daha uygun.
sahili kum,denize yakın yada sıfır,100 tl yı geçmeyen,yeşil alanı olan, otel tavsiyelerinize ihtiyacım var.ilgilenirseniz çok sevinirim.şimdiden teşekkürler...

My home resort
Alaiye Resort
Aydınbey gold dreams
Selge Beach
Bu otelleri cok begeniyorum bi bakın isterseniz.
Birde Kemerde Zena Resort u çok begeniyorum..

aydınbey gold dreamsta kaldık geçen sene çok güzel bir otel
alanyada 5 yıldızlı bir otel su kaydıraklı
çocuk animasyonları muhteşem akşam yemeğinden sonra paylanço gelip masalrdan çocukalrı arkasaına toplayıp animsyon eğleneceye katıyor bizler ise sonradan seyretmeye gidiyorduk
odamızda tam uçtaydı deniz manzaralı yani süperdi herşey
canım nettende araştırabilirsin
şimdiden ii tatiller

Benimde eklemek istediklerim var =)
2 acık havuzu var arkadaki daha rahat sessiz öndeki havuzda aktivite yapılıyorsa biz arkadakine gidiyorduk. Denizi güzel kayalık değil alanyada bazı otellerde bu sorun var. Tüm odalar deniz manzaralı. Personel, garsonlar, resepsiyon görevlisi hepsi cok cok iyiydi. Bu yılda farklı çalışanlar ile aynı kaliteyi sürdüreceklerini düşünüyorum. Sahildeki hamburgerler süperdi aksam yemeklerinde mutlaka farklı ızgara ve pide çıkıyordu. Aksam mini clupten sonra eglence düzenliyorlar discoya gitmeyenler için 9 11 arası her aksam gülmekten gözlerimizden yas geldi.Netten fotograflarına bakın arastırın =) Birde bizim gittiğimiz dönemde turistler vardı ama bizim gibi aileler çocuklu çiftler vardı gayet sessiz sakin saygılılardı. Hiçbi taskınlıklarını görmedik.

evet canım düşündüğün tarihten bir ay önce rezervasyon yapılmalı bence sonradan sorun yaşanabiliyor
bizde bu sene voyage torba bodruma gidiyoruz 1 ay önceden yerimiizi ayıtmamaıza rahmen 3 odadan ikisini tuttuk düşünün artık yoğunluğu

canım biz ets tur ile gimiştik fiatlar ücret verildiği tarihe göre değişiyor. biz erken rezervasyon indirimden faydalanmıştık 75 yada 80 di şuanda rezervasyon yapılırsa fiatlar arttıyor
0.12 yaş ücretsiz

Biz turon9 ile 60 tl civarında bi fiyata gitmiştik eylül ayında ve %5 kk üyeligi indirimi buna dahildi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…