Side Erken Rezervasyon Otelleri - Silence Beach Resort

MasterTur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2009
1.660
0
1_9696.jpg

Otel Kategorisi
5 Yıldız (Yıldız sayıları Tur On9 değerlendirmesidir.)

160.000 m2’lik bir alana kurulmuştur, Manavgat Kızılağaç Mevkii, Kızılağaç'a 1 km, Manavgat'a 13 km, Antalya Merkez'e 85 km, Antalya Havaalanına 75 km, mesafededir. Denize Sıfır, Özel Kum Plaj

Genel ÖzelliklerYarı Olimpik Yüzme Havuzu, aquapark, Kaydıraklı Havuz, Mini Club Havuzu, Kapalı Havuz, Thalasso Havuzu, 8 Adet Toplantı Salonu, Alışveriş Merkezi, Ana Restaurant, 6 Adet A'la Carte Restaurant, Lobby Bar, Disko, Plaj Bar, Havuz Bar, Thalasso Bar, Su Sporları, Tenis Dersi, Tenis Kortu Işıklandırması, Tenis ekipmanları, Sauna, Türk Hamamı, Masaj, Buhar Odası, Bilardo, Doktor ve Hemşire Hizmetleri, Internet, Telefon, Lunapark

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon için: SıLENCE BEACH RESORT
Tatil Hattımız: 0216 550 19 19

Turon9.com

Son düzenleme:
işte budur :asigim:
gitmeyi düşünen arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim

geçenyıl mayıs ayında silence deydim

mükemmel ötesi bir otel

tek eksisi çok büyük olduğu için otel içinde yoruluyorsunuz biryerden biryere giderken
bunuda eksi olarak görürseniz tabeee kaydirigubbakcemile3

içinde lunaparkı bile var aguaparkları müthiş büyük ve eğlenceli
animosyon süper
yemek salonları çok büyük ve restoran sayısı çok fazla
ister italyan mutfağı ister türk mutfağı isterseniz diğer ülkelerin mutfakları
yüzlerce yemek çeşidi hihoyyyt
giden o enfes pastalarından benim içinde yesin kaydirigubbakcemile3
balık restoranı harika
personel harika
plaj harika deniz harika havuzları temiz göl evleri onlarca küçük havuzu bahçesii çiçekleri :asigim:
gece eğlencesi diskosu harika
daha ne diyeyimki:nazar:

Evet Güzel bir gözlem yapmışşınız Silence Beach resort Misafirlerimizin Sıklıkla Tercih Ettiği ve Memnun kalarak ayrıldığı Tesislerimiz arasındadır :)

www.turon9.com

Rica ederiz, Lütfen merak ettiğiniz herşeyi çekinmeden sorunuz. :)

Turon9 olarak içtenlikle yanıtlarız.

Ayrıntılı Bilgi ve Rezervasyon ıçin;

www.turon9.com

benim iki kızım var biri 2004 diğeri 2006 doğumlu.haziran sonu için rezervasyon yaptırsak 1 hafta ne kadar olucak canım,toplamda

merhaba, iletişim bilgilerinizi bana özelden iletirseniz rezervasyonla ilgili olarak size geri dönüş yapılarak ayrıntılı bilgi verilecektir,

Ayrıntılı Bilgi ve Rezervasyon ıçin;

0216 550 19 19'da bize ulaşınız

www.turon9.com

X