Şiddetli sancı

xoxoccg

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2016
4
2
24
merhaba arkadaşlar. bundan bir önceki adetimde sancılanmıştım terliyordum kalkamıyordum. Adetim bitince geçti. Bu ay tam adet olacağım günün sabahı kanamam yoktu ama inanılmaz bi ağrım vardı. O günün gecesi pıhtılı kanamam oldu inanılmaz ağrım var gece boyunca kıvrandım. Şuan adetim ara ara pıhtılı ve ağrım devam ediyor. Apandisit sandım çünkü ayakkabımı giyerken bağcıklarımı bağlamak için sol bacağımı kaldırdığımda ağrı olmadı ama sağ bacağımı kaldıramadım. Sonra diğer adet sancım aklıma gelince başka sebepler aradım. Fetüs pozisyonunda yattığım zaman ağrı hafifliyor. Karnıma dokunamıyorum. 17 yaşındayım. yorumlarınızı bekliyorum....

Geçmiş olsun.takvim tutun ve olacağınız güne yakın çok acı ekşi yeme, ayaklarını üşütme, soğuk yerlere oturma, çok soğuk besinler yeme.ballı süt, muz, çikolatalı süt, zeytinyağı pekmez ısıt iç bunlar iyi gelir. Başka hastalık olduğunu düşünüyorsan takip et sadece adet günleri oluyorsa kadın doğuma git. Ağrılı günler için ilaç yazar; dikkatli kullan yan etkileri olursa başka ilaç yazmasını söylersin

Ya çok teşekkürler. A
Ya çok teşekkürler. Apandisit değildir dimi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…